Nazwa produktu:

Czasowniki Liczba Mnoga- Słucham I Uczę Się Mówić

Cena:

26,00 

Na stanie

AA063

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czasowniki liczba mnoga- słucham i uczę się mówić

Zestaw “Sylaby i czasowniki” składa się z dwóch części: liczby pojedynczej i liczby mnogiej.

Tak jak część “Sylaby i rzeczowniki”, tak i czasowniki są odczytywane przez lektorkę, a wypowiedzi przerobione elektronicznie, aby dziecko podczas słuchania w sposób pełny odbierało wypowiedzi językowe.
Do każdej książeczki dołączona jest płyta. Płyty należy słuchać codziennie z wykorzystaniem indywidualnych słuchawek (warunek konieczny). Optymalny sposób stymulacji to codzienne 2 x 10 minut.

Część druga “Sylaby i czasowniki liczba mnoga” została zaprojektowana w analogiczny sposób, jak część pierwsza “Sylaby i czasowniki liczba pojedyncza”. Zawiera te same czasowniki i sylaby tylko w liczbie mnogiej (np.: BA – BADAJĄ, DA – DAJĄ itd.).
Sylaby napisane są wielkim drukiem zgodnie z zasadą symultaniczno-sekwencyjnej nauki czytania.
Proste rysunki ilustrujące czynności są łatwe w odbiorze dla dziecka.

Książeczka: oprawa miękkaŚrodek: 24 strony z 44 ilustracjami + płytka CDAutor: Elżbieta WianeckaLektor: Elżbieta Wianecka ISBN 978-83-61022-06-0

Niniejszy produkt Sylaby i czasowniki liczba mnoga pochodzi z oferty polskiego wydawnictwa Arson. Firma ta dostarcza setki produktów umożliwiających pracę logopedyczną z dziećmi w różnym wieku. W sklepie Juniora.pl pomagamy nauczycielom oraz rodzicom w zamówieniu komplementarnych pomocy dydaktycznych nieodzownych w terapii wg Metody Krakowskiej®, sporo pochodzi właśnie z asortymentu Arson.

Oferta marki Arson zawiera między innymi: zeszyty ćwiczeń, ćwiczenia słuchowe, a także publikacje dla nauczycieli. Chociaż w naszym sklepie skupiamy się przede wszystkim na zapewnieniu pomocy mających zastosowanie w terapiach dzieci z problemami rozwoju, to dużo oferowanych kolekcji bardzo dobrze sprawdza się jako pomoce dydaktyczne dla wszystkich dzieci. Produkty firmy Arson znajdą Państwo w naszym katalogu między innymi w następujących kategoriach: grafomotoryka, wyrażenia dźwiękonaśladowcze, nauka pisania, logiczne myślenie, a także książki o rozwoju dziecka. Jeśli nasuwają się Państwu jakiekolwiek pytania dotyczące zestawu Sylaby i czasowniki liczba mnoga? Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Czasowniki Liczba Mnoga- Słucham I Uczę Się Mówić - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK