Słucham I Uczę Się Mówić- Sylaby I Rzeczowniki Cz.4

Cena:

28,00 

Na stanie

AA055

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Słucham i uczę się mówić- sylaby i rzeczowniki cz.4

Zestaw “Sylaby i rzeczowniki” składa się z czterech części.
Do każdej książeczki dołączona jest płyta. Płyty należy słuchać codziennie z wykorzystaniem indywidualnych słuchawek (warunek konieczny).

Optymalny sposób stymulacji to codzienne 2 x 10 minut.
Nagrania na płytach zostały przygotowane w profesjonalnym studio oraz przetworzone elektronicznie (wydłużony czas trwania spółgłosek).

Książeczki są ilustrowane, zawierają sylaby i podpisy, co pozwala na jednoczesne ćwiczenie uwagi, koncentracji, analizy i syntezy wzrokowej oraz na
symultaniczno-sekwencyjną naukę czytania.

W książeczce “Sylaby i rzeczowniki 4” znajdują się sylaby ze spółgłoskami: W, Z, Ż, SZ, CZ, CH, RZ.


Książeczka: oprawa miękka
Środek: 24 strony z 44 ilustracjami + płytka CDAutor: Elżbieta WianeckaLektor: Elżbieta Wianecka ISBN 978-83-61022-03-9

Niniejszy produkt Sylaby i rzeczowniki 4 pochodzi z oferty polskiego wydawnictwa Arson. Marka ta oferuje setki produktów wspomagających pracę terapeutyczną z najmłodszymi. W sklepie Juniora.pl pomagamy rodzicom i terapeutom w zamówieniu kompleksowych materiałów edukacyjnych nieodzownych w terapii Metodą Krakowską®, duża część pochodzi właśnie z kolekcji Arson.

Asortyment wydawnictwa Arson zawiera np.:: pomoce edukacyjne, ćwiczenia słuchowe, a także ćwiczenia ogólnorozwojowe. Chociaż w sklepie Juniora skupiamy się przede wszystkim na zapewnieniu pomocy mających zastosowanie w terapii dzieci z problemami rozwojowymi, to dużo z oferowanych produktów doskonale sprawdza się jako pomoce dydaktyczne dla wszystkich dzieci. Produkty firmy Arson znajdą Państwo w naszym sklepie między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, ćwiczenie ręki, matematyka dla dzieci, wczesne wspomaganie rozwoju oraz ćwiczenia pamięci. Jeśli nasuwają się Państwu jakieś wątpliwości odnośnie zestawu Sylaby i rzeczowniki 4? Gorąco zapraszamy do lub przez profil na Facebooku.

Słucham I Uczę Się Mówić- Sylaby I Rzeczowniki Cz.4 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK