Nazwa produktu:

KOCHAM SZKOŁĘ. PRZEWODNIK NAUCZYCIELA

Cena:

19,87 

Na stanie

AI008

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham szkołę. Przewodnik Nauczyciela

to jedyny na rynku podręczników pakiet do nauki czytania przygotowany w oparciu o autorską metodę prof. Jagody Cieszyńskiej (Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania ®).

Podręcznik oraz dwa zeszyty ćwiczeń tworzą kompletny zestaw, którego celem jest przede wszystkim nauka czytania ze zrozumieniem. Zastosowanie metody symultaniczno-sekwencyjnej pozwoli dziecku szybko i bez negatywnych emocji nauczyć się czytać, budując jednocześnie przekonanie, że zrobiło to samodzielnie. W pakiecie, obok treści humanistycznych, pojawiają się również zagadnienia z obszaru muzyki i przyrody, dzięki czemu nauczyciel może wykorzystać zestaw nie tylko w zakresie kształcenia umiejętności czytania, ale również posłużyć się nim jako uzupełniającym podręcznikiem edukacji wczesnoszkolnej w klasie pierwszej.

Kocham szkołę! zawiera:

  • teksty zbudowane w oparciu o metodę sylabową
  • tematykę zgodną z podstawą programową z uwzględnieniem zainteresowań najmłodszych uczniów
  • treść opartą na korelacji polonistyki, przyrody i muzyki
  • teksty drukowane czcionką bezszeryfową (prostą) oraz majuskułą dla ułatwienia percepcji wzrokowej
  • materiał umożliwiający indywidualizację nauki czytania
  • liczne ćwiczenia usprawniające pracę lewej półkuli mózgu.
  • przyjazny materiał ilustracyjny oraz prosty układ, który eliminuje szum informacyjny i usprawnia zapamiętywanie.

Oferowany produkt „KOCHAM SZKOŁĘ. PRZEWODNIK NAUCZYCIELA” dostarczany jest przez popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych artykułach terapeutycznych. W naszym sklepie internetowym oferujemy ok. 200 produktów przeznaczonych zarówno dla terapeutów dziecięcych jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami typu: demencja, udar mózgu czy choroba Alpersa. Wydawnictwo WIR dostarcza także naukową literaturę stworzoną dla nauczycieli a także psychologów.
Liczne pomoce z asorymentu w/w wydawnictwa można znaleźć w sklepie Juniora w wielu kategoriach, między innymi: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, pomoce edukacyjne – szkoła oraz pomoce logopedyczne. Profesjonalni terapeuci z wydawnictwa WIR cyklicznie organizują także najrozmaitsze szkolenia dedykowane tematyce nieprawidłowości rozwoju. Materiały dydaktyczne tej marki znakomicie sprawdzają się w różnych obszarach pracy w terapii Metodą Krakowską®. Do znanych produktów wydawnictwa należą m.in.: Matematyka krok po kroku, O co chodzi?, Dysklekcja, Terapia funkcji poznawczych oraz Logotomy.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!