Nazwa produktu:

Pakiet Kocham Szkołę-Podręcznik+2 Zeszyty Ćwiczeń

Cena:

299,00 

Na stanie

AI003

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Pakiet Kocham Szkołę – Podręcznik + 2 Zeszyty Ćwiczeń

Kocham szkołę! to jedyny na rynku podręczników pakiet do nauki czytania przygotowany w oparciu o autorską metodę prof. Jagody Cieszyńskiej (Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania ®).

Podręcznik oraz dwa zeszyty ćwiczeń tworzą kompletny zestaw, którego celem jest przede wszystkim nauka czytania ze zrozumieniem. Zastosowanie metody symultaniczno-sekwencyjnej pozwoli dziecku szybko i bez negatywnych emocji nauczyć się czytać, budując jednocześnie przekonanie, że zrobiło to samodzielnie. W pakiecie, obok treści humanistycznych, pojawiają się również zagadnienia z obszaru muzyki i przyrody, dzięki czemu nauczyciel może wykorzystać zestaw nie tylko w zakresie kształcenia umiejętności czytania, ale również posłużyć się nim jako uzupełniającym podręcznikiem edukacji wczesnoszkolnej w klasie pierwszej.

Kocham szkołę! zawiera:

  • teksty zbudowane w oparciu o metodę sylabową
  • tematykę zgodną z podstawą programową z uwzględnieniem zainteresowań najmłodszych uczniów
  • treść opartą na korelacji polonistyki, przyrody i muzyki
  • teksty drukowane czcionką bezszeryfową (prostą) oraz majuskułą dla ułatwienia percepcji wzrokowej
  • materiał umożliwiający indywidualizację nauki czytania
  • liczne ćwiczenia usprawniające pracę lewej półkuli mózgu.
  • przyjazny materiał ilustracyjny oraz prosty układ, który eliminuje szum informacyjny i usprawnia zapamiętywanie.

Zestaw zawiera:

  1. KOCHAM SZKOŁĘ! Podręcznik do nauki czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną
  2. KOCHAM SZKOŁĘ! Ćwiczenia do nauki czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną. Zeszyt 1
  3. KOCHAM SZKOŁĘ! Ćwiczenia do nauki czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną. Zeszyt 2
Prezentowany produkt “PAKIET KOCHAM SZKOŁĘ-PODRĘCZNIK+2 ZESZYTY ĆWICZEŃ” zaprojektowany został przez polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych materiałach terapeutycznych. W sklepie Juniora.pl oferujemy prawie 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla terapeutów dziecięcych jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu: demencja, udar mózgu czy choroba Alzhaimera. Wydawnictwo WIR oferuje także specjalistyczną literaturę stworzoną dla nauczycieli oraz opiekunów. Pomoce dydaktyczne z katalogu w/w marki umieściliśmy w naszym sklepie w różnych działach, np.: książki o rozwoju dziecka, nauka czytania, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, logiczne myślenie – analogie, percepcja, a także wczesne wspomaganie rozwoju. Eksperci z wydawnictwa WIR od lat organizują również najrozmaitsze szkolenia i warsztaty dedykowane tematom z zakresu nieprawidłowości rozwoju. Artykuły szkoleniowe WIR dobrze sprawdzają się na wielu obszarach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych zestawów wydawnictwa należą między innymi: Kocham szkołę!, O co chodzi?, Zwierz się zwierza, Autyzm ćwiczenia stolikowe oraz Lektury jak malowane.

Pakiet Kocham Szkołę-Podręcznik+2 Zeszyty Ćwiczeń - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK