Kocham Czytać. Zeszyt 45 -Jagoda I Janek W Rzeszowie I Łańcucie
to książka dla dzieci i świetna pomoc edukacyjna.
Książeczka wchodzi w skład serii “Jagoda i Janek w Polsce”. Mogą z niej korzystać dzieci umiejące czytać samodzielnie oraz te, które dopiero rozpoczynają naukę czytania. Czytając książkę dziecko może ćwiczyć umiejętność słuchania prostych tekstów i zapamiętywania informacji.
Poza tym książeczki z serii pozwolą dzieciom poznać najpiękniejsze zakątki kraju, a także wskażą, na co warto zwracać uwagę podczas wakacyjnego odpoczynku. Teksty poruszają też wiele ciekawych tematów, które dorośli mogą omawiać z dziećmi – ważne wydarzenia z historii Polski, odmienność krain geograficznych, piękno przyrody, charakterystyczna fauna i flora, regionalne potrawy, interesujące spotkania z ludźmi itp.
W opowiadaniach stawiane są pytania, na które rodzice i dzieci mogą wspólnie poszukiwać odpowiedzi w internecie, atlasach, encyklopediach czy innych źródłach. Dzięki temu dziecko nauczy się współpracy, rozbudzi to jego ciekawość i będzie motywować do nieustannych poszukiwań.
Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 22
Oprawa broszurowa
Dostępne w sklepie są również zestawy zeszytów w częściach:
- Zestaw I- https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
- Zestaw II-https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
- Zestaw III-https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html
Marka WE aktywnie działa na polskim rynku już niemal 30 lat. Wybitną jakość oferowanych przez wydawnictwo pomocy terapeutycznych zapewnia m.in. regularna współpraca z licznymi placówkami naukowymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Akademia Ignatium, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej, a także Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo dostarcza materiały dydaktyczne przydatne w pomocy najmłodszym dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z oferowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne artykułów skutecznie stosuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych zestawów artykułów oferowanych przez WE zaliczyć można np.: Kocham czytać, Bajki bez końca, Kocham się uczyć oraz Logosyczanki.
Obszerny dorobek wydawniczy marki jest bogaty w liczne specjalistyczne opracowania z zakresu różnych dziedzin tj.: gerontologia, nauki społeczne oraz pedagogika. Opracowania redakcji WE były wielokrotnie nagradzane w środowiskach akademickich.
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.