Nazwa produktu:

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 45- JAGODA I JANEK W RZESZOWIE I ŁAŃCUCIE

Cena:

12,50 

Na stanie

AE100

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 45 -Jagoda I Janek W Rzeszowie I Łańcucie

to książka dla dzieci i świetna pomoc edukacyjna.
Książeczka wchodzi w skład serii “Jagoda i Janek w Polsce”. Mogą z niej korzystać dzieci umiejące czytać samodzielnie oraz te, które dopiero rozpoczynają naukę czytania. Czytając książkę dziecko może ćwiczyć umiejętność słuchania prostych tekstów i zapamiętywania informacji.

Poza tym książeczki z serii pozwolą dzieciom poznać najpiękniejsze zakątki kraju, a także wskażą, na co warto zwracać uwagę podczas wakacyjnego odpoczynku. Teksty poruszają też wiele ciekawych tematów, które dorośli mogą omawiać z dziećmi – ważne wydarzenia z historii Polski, odmienność krain geograficznych, piękno przyrody, charakterystyczna fauna i flora, regionalne potrawy, interesujące spotkania z ludźmi itp.

W opowiadaniach stawiane są pytania, na które rodzice i dzieci mogą wspólnie poszukiwać odpowiedzi w internecie, atlasach, encyklopediach czy innych źródłach. Dzięki temu dziecko nauczy się współpracy, rozbudzi to jego ciekawość i będzie motywować do nieustannych poszukiwań.

Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 22
Oprawa broszurowa


Dostępne w sklepie są również zestawy zeszytów w częściach:


Marka WE aktywnie działa na polskim rynku już niemal 30 lat. Wybitną jakość oferowanych przez wydawnictwo pomocy terapeutycznych zapewnia m.in. regularna współpraca z licznymi placówkami naukowymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Akademia Ignatium, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej, a także Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo dostarcza materiały dydaktyczne przydatne w pomocy najmłodszym dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z oferowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne artykułów skutecznie stosuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych zestawów artykułów oferowanych przez WE zaliczyć można np.: Kocham czytać, Bajki bez końca, Kocham się uczyć oraz Logosyczanki.

Obszerny dorobek wydawniczy marki jest bogaty w liczne specjalistyczne opracowania z zakresu różnych dziedzin tj.: gerontologia, nauki społeczne oraz pedagogika. Opracowania redakcji WE były wielokrotnie nagradzane w środowiskach akademickich.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 45- JAGODA I JANEK W RZESZOWIE I ŁAŃCUCIE - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 45- JAGODA I JANEK W RZESZOWIE I ŁAŃCUCIE - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK