Nazwa produktu:

Kocham Czytać. Zeszyt 44- Jagoda I Janek W Łodzi I Łęczycy

Cena:

12,99 

Na stanie

AE099

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

 Kocham Czytać. Zeszyt 44 – Jagoda I Janek W Łodzi I Łęczycy

to książka dla dzieci i świetna pomoc edukacyjna.
Książeczka wchodzi w skład serii “Jagoda i Janek w Polsce”. Mogą z niej korzystać dzieci umiejące czytać samodzielnie oraz te, które dopiero rozpoczynają naukę czytania. Czytając książkę dziecko może ćwiczyć umiejętność słuchania prostych tekstów i zapamiętywania informacji.

Poza tym książeczki z serii pozwolą dzieciom poznać najpiękniejsze zakątki kraju, a także wskażą, na co warto zwracać uwagę podczas wakacyjnego odpoczynku. Teksty poruszają też wiele ciekawych tematów, które dorośli mogą omawiać z dziećmi – ważne wydarzenia z historii Polski, odmienność krain geograficznych, piękno przyrody, charakterystyczna fauna i flora, regionalne potrawy, interesujące spotkania z ludźmi itp.

W opowiadaniach stawiane są pytania, na które rodzice i dzieci mogą wspólnie poszukiwać odpowiedzi w internecie, atlasach, encyklopediach czy innych źródłach. Dzięki temu dziecko nauczy się współpracy, rozbudzi to jego ciekawość i będzie motywować do nieustannych poszukiwań.


Marka WE aktywnie funkcjonuje na krajowym rynku już od blisko trzech dekad. Wysoką jakość oferowanych przez wydawnictwo materiałów dydaktycznych umożliwia między innymi bezpośrednia współpraca z rozmaitymi ośrodkami naukowymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Jagieloński, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo dostarcza materiały logopedyczne przydatne w pomocy dzieciom dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z opracowanych przez w/w markę narzędzi skutecznie stosuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych kolekcji materiałów dostarczanych przez wydawnictwo należą np.: Kocham czytać prof. Jagody Cieszyńskiej, Przedszkolak kocha czytać, Kocham się uczyć oraz Karty diagnozy.

Bogaty dorobek wydawniczy marki obfituje w liczne naukowe monografie z obszaru różnych dziedzin tj.: logopedia, psychologia oraz media i komunikacja. Opracowania wydawnictwa WE były wielokrotnie nagradzane w kręgach akademickich.

Kocham Czytać. Zeszyt 44- Jagoda I Janek W Łodzi I Łęczycy - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK