Nazwa produktu:

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 44- JAGODA I JANEK W ŁODZI I ŁĘCZYCY

Cena:

12,50 

Na stanie

AE099

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

 Kocham Czytać. Zeszyt 44 – Jagoda I Janek W Łodzi I Łęczycy

to książka dla dzieci i świetna pomoc edukacyjna.
Książeczka wchodzi w skład serii “Jagoda i Janek w Polsce”. Mogą z niej korzystać dzieci umiejące czytać samodzielnie oraz te, które dopiero rozpoczynają naukę czytania. Czytając książkę dziecko może ćwiczyć umiejętność słuchania prostych tekstów i zapamiętywania informacji.

Poza tym książeczki z serii pozwolą dzieciom poznać najpiękniejsze zakątki kraju, a także wskażą, na co warto zwracać uwagę podczas wakacyjnego odpoczynku. Teksty poruszają też wiele ciekawych tematów, które dorośli mogą omawiać z dziećmi – ważne wydarzenia z historii Polski, odmienność krain geograficznych, piękno przyrody, charakterystyczna fauna i flora, regionalne potrawy, interesujące spotkania z ludźmi itp.

W opowiadaniach stawiane są pytania, na które rodzice i dzieci mogą wspólnie poszukiwać odpowiedzi w internecie, atlasach, encyklopediach czy innych źródłach. Dzięki temu dziecko nauczy się współpracy, rozbudzi to jego ciekawość i będzie motywować do nieustannych poszukiwań.


Marka WE aktywnie funkcjonuje na krajowym rynku już od blisko trzech dekad. Wysoką jakość oferowanych przez wydawnictwo materiałów dydaktycznych umożliwia między innymi bezpośrednia współpraca z rozmaitymi ośrodkami naukowymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Jagieloński, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo dostarcza materiały logopedyczne przydatne w pomocy dzieciom dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z opracowanych przez w/w markę narzędzi skutecznie stosuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych kolekcji materiałów dostarczanych przez wydawnictwo należą np.: Kocham czytać prof. Jagody Cieszyńskiej, Przedszkolak kocha czytać, Kocham się uczyć oraz Karty diagnozy.

Bogaty dorobek wydawniczy marki obfituje w liczne naukowe monografie z obszaru różnych dziedzin tj.: logopedia, psychologia oraz media i komunikacja. Opracowania wydawnictwa WE były wielokrotnie nagradzane w kręgach akademickich.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 44- JAGODA I JANEK W ŁODZI I ŁĘCZYCY”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 44- JAGODA I JANEK W ŁODZI I ŁĘCZYCY - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 44- JAGODA I JANEK W ŁODZI I ŁĘCZYCY - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK