Nazwa produktu:

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 33- JAGODA I JANEK W NOWEJ RUDZIE I WROCŁAWIU

Cena:

12,50 

Na stanie

AE084

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 33 – Jagoda I Janek W Nowej Rudzie I Wrocławiu

Jagoda i Janek w Nowej Rudzie i Wrocławiu to książka dla dzieci i świetna pomoc edukacyjna.

Książeczka wchodzi w skład serii “Jagoda i Janek w Polsce”. Mogą z niej korzystać dzieci umiejące czytać samodzielnie oraz te, które dopiero rozpoczynają naukę czytania. Czytając książkę dziecko może ćwiczyć umiejętność słuchania prostych tekstów i zapamiętywania informacji.

Poza tym książeczki z serii pozwolą dzieciom poznać najpiękniejsze zakątki kraju, a także wskażą, na co warto zwracać uwagę podczas wakacyjnego odpoczynku. Teksty poruszają też wiele ciekawych tematów, które dorośli mogą omawiać z dziećmi – ważne wydarzenia z historii Polski, odmienność krain geograficznych, piękno przyrody, charakterystyczna fauna i flora, regionalne potrawy, interesujące spotkania z ludźmi itp.

W opowiadaniach stawiane są pytania, na które rodzice i dzieci mogą wspólnie poszukiwać odpowiedzi w internecie, atlasach, encyklopediach czy innych źródłach. Dzięki temu dziecko nauczy się współpracy, rozbudzi to jego ciekawość i będzie motywować do nieustannych poszukiwań.

Format: 160×200 mm
Liczba stron: 24
Rok wydania: 2015


Dostępne w sklepie są również zestawy zeszytów w częściach:

  • Zestaw I- https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
  • Zestaw II-https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
  • Zestaw III-https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html

Wydawnictwo WE aktywnie działa na polskim rynku już od niemal 30 lat. Wybitną jakość oferowanych przez WE pomocy logopedycznych umoliwia m.in. regularna współpraca z licznymi ośrodkami akademickimi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Śląski, a także Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo oferuje artykuły logopedyczne przydatne w pomocy dzieciom i dorosłym dotkniętym różnymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z opracowanych przez WE artykułów owocnie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych kolekcji artykułów oferowanych przez WE zaliczyć można np.: Kocham czytać, Bajki bez końca, Kocham się uczyć oraz Karty diagnozy.

Niezwykle bogaty dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w popularne naukowe opracowania z obszaru przeróżnych dziedzin takich jak: gerontologia, psychologia oraz media i komunikacja. Książki redakcji WE były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w kręgach naukowych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 33- JAGODA I JANEK W NOWEJ RUDZIE I WROCŁAWIU”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 33- JAGODA I JANEK W NOWEJ RUDZIE I WROCŁAWIU - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 33- JAGODA I JANEK W NOWEJ RUDZIE I WROCŁAWIU - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK