Nazwa produktu:

ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. GŁOSKI DŹWIĘCZNE- ZESZYT 5. FORMAT A4

Cena:

26,00 

Na stanie

AE073

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwiczenia Artykulacyjne. Głoski Dźwięczne – Zeszyt 5. Format A4

to piąty zeszyt ćwiczeń logopedycznych z serii „Sylaby, słowa, wyrazy”. Przeznaczony jest on dla dzieci od 5 roku życia, u których występuje mowa bezdźwięczna. Proponowany tutaj materiał obejmuje ćwiczenia wszystkich dźwięcznych głosek w kolejności zgodnej z metodyką korekcji mowy bezdźwięcznej. Utrwalają one prawidłową wymowę głosek dźwięcznych oraz rozwijają słuch fonemowy w opozycji dźwięczności.

Format: A4
Liczba stron: 84
Rok wydania: 2012
Wydanie drugie, z kolorową wkładką do wycięcia!


Wydawnictwo Edukacyjne nieustannie działa na krajowym rynku już od niemal 30 lat. Wysoką jakość wydawanych przez WE pomocy terapeutycznych umoliwia m.in. bezpośrednia współpraca z rozmaitymi ośrodkami naukowymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Gdański, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo WE opracowuje pomoce szkoleniowe niezbędne w pomocy osobom dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z dostarczanych przez Wydawnictwo Edukacyjne artykułów efektywnie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych kolekcji artykułów dostarczanych przez wydawnictwo należą np.: seria logopedyczna Kocham czytać, Bajki bez końca, Ćwiczenia artykulacyjne oraz Słucham i wymawiam.

Obszerny dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w cenione naukowe książki z obszaru przeróżnych dziedzin tj.: szeroko pojęta logopedia, nauki społeczne oraz pedagogika. Książki wydawnictwa WE były wielokrotnie wyróżniane i nagradzane w społecznościach akademickich.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. GŁOSKI DŹWIĘCZNE- ZESZYT 5. FORMAT A4”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. GŁOSKI DŹWIĘCZNE- ZESZYT 5. FORMAT A4 - 20902

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK