Nazwa produktu:

SYLABY I CZASOWNIKI LICZBA POJEDYNCZA- SŁUCHAM I UCZĘ SIĘ MÓWIĆ

Cena:

26,00 

Na stanie

AA061

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Sylaby i czasowniki liczba pojedyncza- słucham i uczę się mówić

Zestaw “Sylaby i czasowniki” składa się z dwóch części: liczby pojedynczej i liczby mnogiej.

Tak jak część “Sylaby i rzeczowniki”, tak i czasowniki są odczytywane przez lektorkę, a wypowiedzi przerobione elekronicznie, aby dziecko podczas słuchania w sposób pełny odbierało wypowiedzi językowe.
Do każdej książeczki dołączona jest płyta. Płyty należy słuchać codziennie z wykorzystaniem indywidualnych słuchawek (warunek konieczny). Optymalny sposób stymualcji to codzienne 2 x 10 minut.

Książeczka “Sylaby i czasowniki liczba pojedyncza” jest ilustrowana i zawiera czasowniki w liczbie pojedynczej oraz sylaby, na które zaczynają się te czasowniki ( np.: BA – BADA, DA – DAJE itd.).
Sylaby napisane są wielkim drukiem zgodnie z zasadą symultaniczno-sekwencyjnej nauki czytania.
Proste rysunki ilustrujące czynności są łatwe w odbiorze dla dziecka.

Książeczka: oprawa miękkaŚrodek: 24 strony z 44 ilustracjami + płytka CDAutor: Elżbieta WianeckaLektor: Elżbieta Wianecka ISBN 978-83-61022-05-3

Produkt Sylaby i czasowniki liczba pojedyncza pochodzi z kolekcji wydawnictwa Arson. Firma ta oferuje setki produktów wspierających pracę edukacyjną z dziećmi w różnym wieku. W naszym sklepie online pomagamy nauczycielom oraz rodzicom w zakupie kompleksowych zestawów pomocnych w terapii Metodą Krakowską®, wiele z nich pochodzi właśnie z asortymentu Arson.

Asortyment marki Arson zawiera np.:: pomoce logopedyczne, gry edukacyjne, a także publikacje dla terapeutów. Chociaż w naszym sklepie internetowym koncentrujemy się przede wszystkim na zapewnieniu materiałów przydatnych w terapii dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, to mnóstwo tych kolekcji wspaniale sprawdza się jako pomoce szkolne dla wszystkich dzieci. Artykuły wydawnictwa Arson znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe – szeregi, wyrażenia dźwiękonaśladowcze, matematyka dla dzieci, wczesne wspomaganie rozwoju oraz książki o rozwoju dziecka. Mają Państwo jakieś wątpliwości dotyczące zestawu Sylaby i czasowniki liczba pojedyncza? Gorąco zapraszamy do lub przez profil na Facebooku.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

SYLABY I CZASOWNIKI LICZBA POJEDYNCZA- SŁUCHAM I UCZĘ SIĘ MÓWIĆ - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

SYLABY I CZASOWNIKI LICZBA POJEDYNCZA- SŁUCHAM I UCZĘ SIĘ MÓWIĆ - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK