Nazwa produktu:

Co Mnie Otacza? Cz. 2 Karty Pracy

Cena:

38,75 

Na stanie

HA226

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

CO MNIE OTACZA? CZĘŚĆ 2 – KARTY PRACY

DLA UCZNIÓW ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI I TRUDNOŚCIAMI W KOMUNIKACJI

Prezentowana publikacja powstała, aby pomóc w codziennej terapii dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i trudnościami w komunikacji.
Materiał prezentowany na kartach pracy jest spójny i nie obejmuje zbędnych, zakłócających percepcję treści. W każdym dziale wprowadzono najważniejsze słowa i pojęcia, a w ostatnim ważne dni i święta.

Miniaturki obrazków znajdujące się na każdej karcie nie pozwalają zapomnieć o wcześniej omawianym materiale.
Wszystkie działy są zakończone sprawdzianami wiadomości, które pozwolą rodzicowi bądź terapeucie ocenić, czy przedstawione treści zostało przez dziecko zapamiętane i zrozumiane.

Autor: Olga Kłodnicka
112 kart A4

Produkt CO MNIE OTACZA? wydaje wydawnictwo Harmonia.
W sklepie internetowym Juniora.pl oferujemy sporo rozmaitych materiałów dydaktycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma Harmonia funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne monografie dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Ellen Jack czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Arkadiusz Maćkowiak, Małgorzata Podleśna, Agnieszka Borowska-Kociemba i Grażyna Wasilewicz. Jeśli szukasz profesjonalnych informacji z obszaru aktualnych trendów w edukacji dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, , wydawnictwo Harmonia, percepcja słuchowa oraz dysleksja.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe zestawy wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w znalezieniu niezbędnych produktów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Co Mnie Otacza? Cz. 2 Karty Pracy - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK