Nazwa produktu:

Moje Sylabki: Nauka Pisania -Zeszyt Ćwiczeń Cz.3

Cena:

41,00 

Na stanie

AI018

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Moje Sylabki: Nauka Pisania – Zeszyt Ćwiczeń Cz. 3

Nauka pisania 3 to uzupełnienie serii Moje Sylabki.
Zeszyt ćwiczeń do nauki pisania przeznaczony jest dla dzieci uczących się czytać metodą sylabową, toteż system wprowadzania kolejnych sylab, wyrazów, pierwszych zdań jest ściśle z nią powiązany.

W zeszytach zastosowano metodę pisania wielkimi literami, ponadto ćwiczenia wzbogacono o dodatkowe zadania stymulujące rozwój małej motoryki: szeregi, sekwencje, labirynty, rysowanie po śladzie.

67 stron

Format: A4

Opracowanie: Agnieszka Suder

Konsultacja merytoryczna: Agnieszka Fabisiak-Majcher, Elżbieta Ławczys

ISBN: 978-83-62739-04-2

Prezentowany produkt MOJE SYLABKI: NAUKA PISANIA -ZESZYT ĆWICZEŃ CZ.3 oferowany jest przez doceniane znane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych materiałach dydaktycznych. W naszym katalogu oferujemy prawie 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami typu: demencja, zespoły otępienne czy choroba Alexandra. Wydawnictwo WIR oferuje również fachową literaturę przeznaczoną dla nauczycieli a także psychologów. Znakomite pomoce z katalogu w/w marki można znaleźć w naszym sklepie internetowym w wielu kategoriach, między innymi: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka, grafomotoryka, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, matematyka dla dzieci, a także pomoce dydaktyczne przedszkole. Eksperci z wydawnictwa WIR od lat organizują także najrozmaitsze szkolenia i warsztaty dedykowane tematom z zakresu nieprawidłowości rozwojowych. Materiały szkoleniowe tej marki świetnie sprawdzają się w różnych etapach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do znanych materiałów wydawnictwa należą między innymi: Kocham szkołę!, Mój język polski, Dyskleksja, 20-minutówki logopedyczne oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

Moje Sylabki: Nauka Pisania -Zeszyt Ćwiczeń Cz.3 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK