Nazwa produktu:

MOJE UKŁADANKI – ZESTAW 2- TRZY SYLABY OTWARTE

Cena:

77,44 

Na stanie

AI020

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Moje Układanki – Zestaw 2 – Trzy Sylaby Otwarte

to pomoc edukacyjna dla dzieci uczących się czytać. Polecana jest także dla dzieci z grupy ryzyka dysleksji. Zestaw zawiera materiał podzielony zgodnie z kolejnymi etapami symultaniczno- sekwencyjnej metody wczesnej nauki czytania prof. Jagody Cieszyńskiej. Jest uzupełnieniem serii MOJE SYLABKI i pozwala na zwielokrotnienie ćwiczeń, co jest niezbędne w nauce czytania. Układanki są skonstruowane tak, aby w formie zabawy wykorzystać wszystkie możliwości dziecka.

W kolejnym etapie nauki prezentujemy dziecku wyrazy zbudowane z trzech sylab otwartych (zakończonych na samogłoskę). Tak skonstruowane sylaby są dla dzieci uczących się czytać najłatwiejsze dla percepcji poprzez analizator wzrokowy i słuchowy.

Zestaw składa się z 21 kompletów. W skład każdego kompletu wchodzą następujące elementy:
1. Obrazek;
2. Przecięty obrazek z podpisem;
3. Podpis – cały wyraz do czytania globalnego;
4. Sylaby – wyraz rozcięty zgodnie z podziałem na sylaby.

Zestaw “MOJE UKŁADANKI – ZESTAW 2- TRZY SYLABY OTWARTE” został opracowany przez wieloletnie znane krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych pomocach dydaktycznych. W naszym serwisie oferujemy mniej więcej 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami typu: demencja, udar mózgu czy choroba Alzhaimera. Polskie wydawnictwo WIR dostarcza również naukową literaturę stworzoną dla nauczycieli i opiekunów. Materiały z oferty w/w wydawnictwa można znaleźć w naszym sklepie online w różnych kategoriach, takich jak: książki o rozwoju dziecka, nauka czytania – proste teksty, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, percepcja oraz pomoce logopedyczne. Specjaliści z wydawnictwa WIR cyklicznie organizują również rozmaite webinary poświęcone zagadnieniom z obszaru zaburzeń rozwoju. Artykuły dydaktyczne tej marki znakomicie sprawdzają się na wielu etapach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych materiałów wydawnictwa należą m.in.: Matematyka krok po kroku, Ćwiczenia do terapii afazjii, Moje sylabki, Terapia funkcji poznawczych oraz Moje pierwsze zdania.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MOJE UKŁADANKI – ZESTAW 2- TRZY SYLABY OTWARTE - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

MOJE UKŁADANKI – ZESTAW 2- TRZY SYLABY OTWARTE - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK