Nazwa produktu:

ŁĄCZENIE CECH. UKŁADANKI LOGICZNE

Cena:

140,00 

Na stanie

AI232

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Łączenie cech to zestaw układanek logicznych wspomagających: analizę i syntezę wzrokową, koncentrację i zapamiętywanie, umiejętność odkrywania zasady, według której połączone są poszczególne obrazki, myślenie przez analogię, umiejętność łączenia (syntezy) dostrzeżonych cech.


Ćwiczenia przygotowują do nauki matematyki oraz wspomagają umiejętności odkrywania zasad łączenia cech w systemie języka (zasady gramatyki).

Ważnym zadaniem zestawu jest nauka językowego opisu rzeczywistości, jej skomplikowanych cech, np. to jest bułka z sałatą i jajkami lub to jest kanapka z serem i pomidorem czy to są dwa czerwone balony w kropki.

W zestawie znajduje się 20 plansz oraz kartoniki do układania. Ćwiczenia polegają na dopasowaniu odpowiednich obrazków do pól. Poziom trudności układanek jest zróżnicowany, od łatwych dwuelementowych do trudniejszych: trzy- i czteroelementowych.

Zestaw z serii “Stymulacja i terapia”.


Oferowany wyżej produkt “ŁĄCZENIE CECH. UKŁADANKI LOGICZNE” został opracowany przez krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych pomocach dydaktycznych. W naszym katalogu prezentujemy ok. 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami typu: demencja, udar mózgu czy choroba Alpersa. Polskie wydawnictwo WIR zapewnia również specjalistyczną literaturę tworzoną dla nauczycieli oraz opiekunów. Pomoce dydaktyczne z asorymentu w/w wydawnictwa można znaleźć w naszym sklepie online w rozmaitych działach, między innymi: książki o rozwoju dziecka, nauka czytania – proste teksty, grafomotoryka, poprawna wymowa, percepcja oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Liczni autorzy z wydawnictwa WIR regularnie organizują również rozmaite szkolenia dedykowane zagadnieniom z obszaru nieprawidłowości rozwojowych. Materiały dydaktyczne WIR wyśmienicie sprawdzają się w różnych obszarach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do znanych produktów wydawnictwa należą m.in.: Matematyka krok po kroku, Gimnastyka umysłowa, Moje sylabki, Moje układanki oraz Lektury jak malowane.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

ŁĄCZENIE CECH. UKŁADANKI LOGICZNE - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

ŁĄCZENIE CECH. UKŁADANKI LOGICZNE - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK