Nazwa produktu:

Słucham I Uczę Się Mówić- Sylaby I Rzeczowniki Cz.3

Cena:

28,00 

Na stanie

AA054

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Słucham i uczę się mówić- sylaby i rzeczowniki cz. 3

Zestaw “Sylaby i rzeczowniki” składa się z czterech części.
Do każdej książeczki dołączona jest płyta. Płyty należy słuchać codziennie z wykorzystaniem indywidualnych słuchawek (warunek konieczny).

Optymalny sposób stymulacji to codzienne 2 x 10 minut.
Nagrania na płytach zostały przygotowane w profesjonalnym studio oraz przetworzone elektronicznie (wydłużony czas trwania spółgłosek).

Książeczki są ilustrowane, zawierają sylaby i podpisy, co pozwala na jednoczesne ćwiczenie uwagi, koncentracji, analizy i syntezy wzrokowej oraz na
symultaniczno-sekwencyjną naukę czytania.

W książeczce “Sylaby i rzeczowniki 3” znajdują się sylaby ze spółgłoskami: N, P, R, S, T.

Książeczka: oprawa miękka
Środek: 24 strony z 44 ilustracjami + płytka CDAutor: Elżbieta WianeckaLektor: Elżbieta Wianecka ISBN 978-83-61022-02-2

Zestaw Sylaby i rzeczowniki 3 pochodzi z kolekcji wydawnictwa Arson. Marka ta oferuje ponad sto produktów ułatwiających pracę edukacyjną z dziećmi w różnym wieku. W naszym sklepie pomagamy w zamówieniu komplementarnych materiałów edukacyjnych pomocnych w terapii wg Metody Krakowskiej®, duża część pochodzi właśnie z kolekcji Arson.

Oferta firmy Arson zawiera między innymi: pomoce terapeutyczne, ćwiczenia słuchowe, a także publikacje dla nauczycieli. Chociaż w naszym sklepie koncentrujemy się na dostarczaniu pomocy przydatnych w terapiach dzieci z zaburzeniami rozwoju, to dużo oferowanych kolekcji perfekcyjnie sprawdza się jako pomoce edukacyjne dla wszystkich dzieci. Artykuły firmy Arson znajdziesz w naszym sklepie między innymi w następujących kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe – szeregi, ćwiczenie ręki, słucham i uczę się mówić, logiczne myślenie oraz książki o rozwoju dziecka. Jeśli nasuwają się Państwu jakieś pytania odnośnie produktu Sylaby i rzeczowniki 3? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Słucham I Uczę Się Mówić- Sylaby I Rzeczowniki Cz.3 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK