Nazwa produktu:

Logotomy Z Głoskami Z Szeregu Ciszącego Ś, Ź, Ć- Ćwiczenia Logopedyczne

Cena:

51,00 

Na stanie

AI039

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Logotomy Z Głoskami Z Szeregu Ciszącego Ś, Ź, Ć – Ćwiczenia Logopedyczne

Zestaw ćwiczeń wspomagających pracę dziecka nad poprawną wymową głosek z szeregu ciszącego ś, ź, ć, dź. Publikacja zawiera propozycje ćwiczeń ortofonicznych: oddechowych, uwagi słuchowej, motoryki narządów artykulacyjnych oraz zestawy ćwiczeń utrwalających artykulację głosek środkowojęzykowych. To doskonała pomoc dla terapeutów, logopedów, nauczycieli i rodziców, chcących urozmaicić monotonne ćwiczenia logopedyczne.


Materiał zawarty w opracowaniu zachęca dziecko nie tylko do wielokrotnego powtarzania materiału słownikowego, ale także do ćwiczeń grafomotorycznych, posługiwania się nożyczkami, dopasowywania. Ćwiczenia artykulacji połączono z rozmaitymi czynnościami, np.: wodzenie palcem po śladzie, porównywanie, wycinanie, pisanie, liczenie i czytanie. Różnorodność zadań zapobiega monotonii i znużeniu, które często towarzyszą terapii logopedycznej.

Ćwiczenia logopedyczne zostały ułożone zgodnie z zasadą stopniowania trudności:

  • wywołanie prawidłowego brzmienia głoski w izolacji,
  • ćwiczenia głoski w sylabach otwartych,
  • ćwiczenia głoski w śródgłosie,
  • ćwiczenia głoski w sylabach zamkniętych oraz w grupach spółgłoskowych.

ISBN 978-83-62739-33-2
Format: Karty pracy do kopiowania, A4
Ilość stron: 41

Prezentowany produkt LOGOTOMY Z GŁOSKAMI Z SZEREGU CISZĄCEGO Ś, Ź, Ć-ĆWICZENIA LOGOPEDYCZNE zaprojektowany został przez polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych pomocach terapeutycznych. W naszym serwisie oferujemy mniej więcej 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu, np.: afazja, zespoły otępienne czy choroba Alpersa. Wydawnictwo WIR dostarcza także fachową literaturę przeznaczoną dla nauczycieli a także rodziców. Artykuły z oferty w/w marki znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym w wielu kategoriach, między innymi: książeczki edukacyjne dla dzieci, nauka czytania, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – analogie, matematyka dla dzieci, a także wczesne wspomaganie rozwoju. Pedagodzy oraz terapeuci z wydawnictwa WIR cyklicznie organizują również najrozmaitsze szkolenia dedykowane problematyce zaburzeń rozwoju. Materiały logopedyczne tej marki idealnie sprawdzają się na wielu obszarach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do znanych kolekcji tej marki należą m.in.: Matematyka krok po kroku, O co chodzi?, Zwierz się zwierza, 20-minutówki logopedyczne oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

Logotomy Z Głoskami Z Szeregu Ciszącego Ś, Ź, Ć- Ćwiczenia Logopedyczne - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK