Nazwa produktu:

RYMOWANKI-KOLOROWANKI Z BASIĄ I JASIEM

Cena:

14,50 

Na stanie

AI183

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Rymowanki – Kolorowanki z Basią i Jasiem

to zeszyt ćwiczeń, który rozwija u dziecka umiejętność słuchania ze zrozumieniem. Bohaterami wierszyków i rysunków są Basia i Jaś, których dzieci miały okazję poznać w serii Pajdohistoryjki z Basią i Jasiem – emocje, relacje, śmieszne sytuacje.

Zadaniem dziecka jest odsłuchanie wiersza, omówienie go i na koniec pokolorowanie ilustracji według wskazówek zawartych w rymowance. Aktywność taka wzbogaca słownictwo dziecka, sprzyja utrwaleniu nazw kolorów, rozwojowi wyobraźni i kreatywności. Pozwala także lepiej zrozumieć oraz przyswoić istotę związków przyczynowo-skutkowych.
Gotowy rysunek można wykorzystać do rozwijania umiejętności narracyjnych jako początek lub fragment historii do wymyślenia. Mogą w tym pomóc zamieszczone pod wierszykiem pytania.

Elżbieta i Witold Szwajkowscy – w swoim dorobku mają ponad 30 wspólnych publikacji. Są to bogate zbiory rymowanek, służące rozwojowi mowy i doskonaleniu wymowy (od zabaw dźwiękonaśladowczych dla dzieci dopiero uczących się mówić, przez ćwiczenia logopedyczne utrwalające prawidłową wymowę zarówno dzieci, jak i dorosłych), oraz książki i wydawnictwa nieksiążkowe o charakterze ogólnorozwojowym, które mogą mieć różnorodne zastosowania edukacyjne.

Kinga Kulawiecka – uzdolniona ilustratorka, stworzyła uwielbiane przez przedszkolaków postacie Basi i Jasia w serii “Pajdohistoryjki z Basią i Jasiem”. Opracowała również Sylabowe Plansze Edukacyjne. Autorka bloga „Pracownia Bajkowo”. O sobie mówi, że najbardziej w życiu lubi pić kawę, spać, jeść, rysować i jeździć na rowerze.

Liczba stron:68
Format: A4

Prezentowany produkt “RYMOWANKI-KOLOROWANKI Z BASIĄ I JASIEM” zaprojektowany został przez popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych pomocach edukacyjnych. W naszym serwisie oferujemy mniej więcej 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla terapeutów dziecięcych jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu, np.: afazja, udar mózgu czy choroba Parkinsona. Firma WIR zapewnia także fachową literaturę tworzoną dla nauczycieli a także rodziców. Artykuły z katalogu w/w marki umieściliśmy w sklepie Juniora w wielu działach, takich jak: książki o rozwoju dziecka, programowanie języka – rzeczowniki, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – analogie, percepcja, a także dysleksja. Profesjonalni terapeuci z wydawnictwa WIR systematycznie organizują również najrozmaitsze szkolenia i warsztaty poświęcone zagadnieniom z obszaru zaburzeń rozwojowych. Materiały edukacyjne tej marki doskonale sprawdzają się w różnych etapach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych zestawów wydawnictwa należą m.in.: Matematyka krok po kroku, Ćwiczenia do terapii afazji, Dysleksja – ćwiczenia językowe, Autyzm ćwiczenia stolikowe oraz Mój kalendarz.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „RYMOWANKI-KOLOROWANKI Z BASIĄ I JASIEM”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK