Nazwa produktu:

Tycio I Pajda Zimą

Cena:

9,90 

Na stanie

AC071

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czytam Mamie i Tacie – Tycio i Pajda Zimą

to seria książeczek edukacyjnych dla dzieci. Historyjki opowiadają o przygodach dwóch przyjaciół – pociesznego psa Pajdy oraz rezolutnego chłopca Tycia, z którym identyfikować może się każde dziecko.

Książeczki budują w czytelnikach poczucie odpowiedzialności za innych i pewność siebie. Tycio uczy rówieśników, jak samodzielnie działać w świecie i pomagając innym, cieszyć się każdą chwilą.

Czytam Mamie i Tacie: Tycio i Pajda zimą to piąta część przygód Tycia i Pajdy.


Książeczka Czytam mamie i tacie – Tycio i Pajda zimą opracowana została przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie pomoce logopedyczne dostarczane przez niniejszą placówkę stanowią fundamentalną część posiadanego przez nas asortymentu, gdyż naszą ideą jest przede wszystkim zapewnianie kompleksowego wyposażenia potrzebnego do wg Metod Krakowskiej®. Jeśli napotkałeś problem z wyszukaniem wszystkich artykułów, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Metoda Krakowska® od lat jest skutecznie wdrażana w terapii dzieci z objawami ze spektrum zespołu Aspergera, zespołu downa czy afazji. Przede wszystkim opiera się ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® prof. Cieszyńskiej. Nauce czytania towarzyszy sporo innych ćwiczeń funkcji poznawczych z zakresu różnych sfer. Materiały szkoleniowe oferowane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej zamieściliśmy w sklepie Juniora między innymi w działach: logiczne myślenie, emocje i relacje społeczne, pomoce logopedyczne, nauka czytania – samogłoski oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Centrum Metody Krakowskiej systematycznie organizuje także rozmaite warsztaty, szkolenia oraz webinary kierowane do rodziców oraz opiekunów i terapeutów.

Tycio I Pajda Zimą - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK