Nazwa produktu:

Wskazuję, Nazywam, Rozumiem Część 3

Cena:

35,90 

Na stanie

HA123

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

WSKAZUJĘ, NAZYWAM, ROZUMIEM. CZĘŚĆ 3

JAK UCZYĆ DZIECI Z AUTYZMEM RÓŻNICOWANIA PYTAŃ

Poniższa pomoc dydaktyczna skierowana jest do rodziców, terapeutów i pedagogów pracujących z dziećmi z autyzmem. Celem proponowanych zadań jest rozwijanie zdolności różnicowania pytań. W teczce znajduje się:

  • instrukcja (przykłady ćwiczeń);
  • 36 kart z fotografiami miejsc;
  • 4 plansze ze zdjęciami postaci do wycięcia;
  • spis miejsc i postaci.

Zestaw plansz w teczce to zbiór fotografii różnych miejsc, z którymi dzieci mogą mieć styczność na co dzień lub podczas wyjazdów. Plansze przygotowane są z myślą o uczniach, którzy rozpoznają dane miejsca oraz postaci i potrafią je nazwać. Mają jednak problem z różnicowaniem pytań: „kto?”, „co?”, „gdzie?”, „co robi?”, „z kim?”.

AUTORKI: Anna Chojnacka, Joanna Kuźniarska

Produkt WSKAZUJĘ, NAZYWAM, ROZUMIEM. CZĘŚĆ 3 wydaje wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora udostępniamy wiele pomocy dydaktycznych wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka z powodzeniem funkcjonuje na rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także znane wydawnictwo naukowe dostarczające liczne prace naukowe dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Kate Wilde czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Ewa Pisula, Małgorzata Podleśna, Alicja Tanajewska oraz Iwona Tomasik. Jeżeli poszukujesz profesjonalnych informacji z obszaru aktualnych trendów w edukacji najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz dysleksja.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe pomoce niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w odnalezieniu niezbędnych zestawów zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Wskazuję, Nazywam, Rozumiem Część 3 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK