Nazwa produktu:

Czytam Mamie I Tacie -Tycio I Pajda Nad Morzem

Cena:

9,90 

Na stanie

AC074

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czytam Mamie i Tacie – Tycio i Pajda Nad Morzem

Seria książek Tycio i Pajda opowiada o przygodach dwojga przyjaciół: pociesznego psa Pajdy oraz rezolutnego chłopca Tycia, z którym identyfikować może się każde dziecko. Książeczki budują w Małych Czytelnikach poczucie odpowiedzialności za innych i pewność siebie. Tycio uczy rówieśników, jak samodzielnie działać w świecie i pomagając innym, cieszyć się każdą chwilą.

Stworzone przez psychologa dziecięcego i logopedę Agatę Dębicką-Cieszyńską oraz ilustratorkę Olę Artymowską książeczki oswajają dzieci z pismem i myśleniem symbolicznym, jednocześnie kształtując poczucie estetyki. Prosta czcionka ułatwia przedszkolakom naukę czytania i pokazuje, jak świetną zabawą jest lektura.

Dzieci, sięgając samodzielnie po odpowiednio przygotowane dla nich teksty, mogą przeżywać radość czytania, a Rodzice mają okazję przekonać się, jak łatwo budować dziecięcy intelekt.


Książeczka Tycio i Pajda nad morzem dostarczany jest przez cenione Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie pomoce publikowane przez Centrum Diagnostyczne stanowią istotną część oferowanego przez nas asortymentu, gdyż naszą ideą jest przede wszystkim zapewnianie komplementarnego wyposażenia potrzebnego do pracy wg Metod Krakowskiej®. Jeśli masz problem z odnalezieniem wszystkich materiałów, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Metoda Krakowska® w ostatnich latach jest skutecznie wdrażana w terapii dzieci z objawami zespołu Aspergera, zespołu downa czy alalii. W dużej mierze polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania®. Nauce czytania towarzyszy sporo innych ćwiczeń funkcji poznawczych różnego typu. Materiały oferowane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: analiza i synteza wzrokowa, programowanie języka, pomoce logopedyczne, nauka czytania – czytanie globalne oraz percepcja. Centrum diagnostyczne Metody Krakowskiej® systematycznie organizuje również najróżniejsze warsztaty, szkolenia oraz webinary uwzględniające potrzeby rodziców oraz opiekunów i terapeutów.

Czytam Mamie I Tacie -Tycio I Pajda Nad Morzem - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK