Pociąg Do Szumowa

Cena:

55,00 

Na stanie

AA062

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Pociąg do Szumowa

Układanka “Pociąg do Szumowa” przeznaczona jest do korekty wady wymowy

w postaci sygmatyzmu (seplenienia) u dzieci w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym w zakresie głosek szeregu szumiącego na pierwszym etapie terapii. Podczas zabawy dziecko ćwiczy umiejętność prawidłowej wymowy głoski w:

– nagłosie, czyli sylabach otwartych,
– śródgłosie,
– wygłosie, czyli sylabach zamkniętych,
– grupach spółgłoskowych.

Oprócz tego ma okazję doskonalić umiejętność rozpoznawania i nazywania liter, dokonywania ich syntezy a w konsekwencji czytania sylabami.

Układanka adresowana jest do logopedów, pedagogów, terapeutów oraz rodziców pragnących w formie zabawy utrwalać treści terapii na terenie domu.

W celu unieruchomienia elementów zestaw możemy również wzbogacić o rzepki
i umieszczać poszczególne elementy zestawu rzepkami na wagonikach.

Materiał: tektura introligatorska
Zestaw zawiera:
– lokomotywę i 10 wagoników (kolorowe)
328 elementy ruchome (plakietki kolorowe)
– opis ćwiczeń
– opakowanie: pudełko tekturowe

Zestaw Pociąg do Szumowa pochodzi z oferty polskiego wydawnictwa Arson. Firma ta oferuje setki produktów wspierających pracę edukacyjną z najmłodszymi. W naszym sklepie online pomagamy nauczycielom oraz rodzicom w zakupie komplementarnych pomocy dydaktycznych przydatnych w terapii Metodą Krakowską®, sporo pochodzi właśnie z asortymentu Arson.

Asortyment marki Arson zawiera np.:: pomoce specjalistyczne, gry edukacyjne oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe. Chociaż w naszym sklepie internetowym koncentrujemy się na dostarczaniu produktów przydatnych w terapiach dzieci z problemami rozwojowymi, to wiele oferowanych kolekcji idealnie sprawdza się jako pomoce logopedyczne dla wszystkich dzieci. Artykuły marki Arson znajdziesz w naszym serwisie między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, ćwiczenie ręki, kategoryzacje, analiza i synteza wzrokowa, a także książki. Masz jakiekolwiek pytania odnośnie zestawu Pociąg do Szumowa? Gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez FB.

Pociąg Do Szumowa - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK