Neurobiologiczne Podstawy Rozwoju Poznawczego-Słuch

Cena:

55,00 

Na stanie

AC078

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Neurobiologiczne Podstawy Rozwoju Poznawczego – Słuch

“Słuch”to pierwsza część z serii “Neurobiologiczne podstawy rozwoju poznawczego” autorstwa Prof. Jagody Cieszyńskiej-Rożek.

Pozycja jest przeznaczona dla logopedów, terapeutów, psychologów oraz rodziców, których interesuje możliwość prowadzenia skutecznej stymulacji z wykorzystaniem wiedzy na temat neurobiologicznych podstaw kształtowania się procesów poznawczych.

Autorka podaje przykłady ćwiczeń stymulujacych funkcje słuchowe w okresie prenatalnym, w wieku niemowlęcym, poniemowlęcym oraz przedszkolnym. Ponadto w tej pozycji znajdziecie Państwo opis prawidłowego sposobu badania dominacji ucha oraz zasady prowadzenia terapii. Autorka zwraca uwagę na to, jak istotna jest stymulacja przetwarzania informacji dźwiękowych dla dalszego prawidłowego rozwoju dziecka.


Okładka miękka. 210 stron


Książka “Neurobiologiczne podstawy rozwoju poznawczego – Słuch” jest dostarczana przez cenione Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej. Wszystkie pomoce oferowane przez niniejszą placówkę stanowią bardzo istotną część oferowanego przez nas asortymentu, gdyż naszą ideą od samego początku jest zapewnianie profesjonalnego wyposażenia potrzebnego do prowadzenia terapii wg Metod Krakowskiej®. Jeśli masz problem ze znalezieniem potrzebnych artykułów, zachęcamy do kontaktu mailowego.

Metoda Krakowska® od lat jest z powodzeniem wdrażana w terapii dzieci z objawami ze spektrum zespołu Aspergera, dysleksji czy alalii. W dużej mierze opiera się ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® autorstwa prof. Jagody Cieszyńskiej. Nauce czytania towarzyszy wiele innych ćwiczeń funkcji poznawczych różnego typu. Specjalistyczne materiały proponowane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej udostępniamy w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: analiza i synteza wzrokowa, emocje i relacje społeczne, pomoce logopedyczne, nauka czytania – samogłoski oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Centrum Metody Krakowskiej regularnie organizuje również rozmaite warsztaty, szkolenia oraz webinary w odpowiedzi na potrzeby rodziców a także opiekunów i terapeutów.

Neurobiologiczne Podstawy Rozwoju Poznawczego-Słuch - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK