Nazwa produktu:

CZYTAM MAMIE I TACIE – TYCIO I PAJDA W KOSMOSIE

Cena:

9,90 

Na stanie

AC065

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czytam Mamie i Tacie: Tycio i Pajda W Kosmosie

to seria książeczek edukacyjnych dla dzieci. Historyjki opowiadają o przygodach dwóch przyjaciół – pociesznego psa Pajdy oraz rezolutnego chłopca Tycia, z którym identyfikować może się każde dziecko.

Książeczki budują w czytelnikach poczucie odpowiedzialności za innych i pewność siebie. Tycio uczy rówieśników, jak samodzielnie działać w świecie i pomagając innym, cieszyć się każdą chwilą.

Prezentujemy czwartą część przygód Tycia i Pajdy. Bohaterów spotykamy tym razem w… kosmosie.


Książeczka Czytam Mamie i Tacie: Tycio i Pajda opracowana została przez cenione Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie pomoce dydaktyczne dostarczane przez Centrum Diagnostyczne stanowią ważną część posiadanego przez sklep Juniora.pl asortymentu, gdyż naszym celem jest przede wszystkim zapewnianie kompleksowego wyposażenia potrzebnego do pracy wg Metod Krakowskiej®. Jeśli masz problem z wyszukaniem wszystkich pomocy terapeutycznych, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Metoda Krakowska® od lat jest skutecznie wdrażana w terapii dzieci z objawami ze spektrum zespołu Aspergera, dyslekcji czy alalii. W głównym założeniu opiera się ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® prof. Cieszyńskiej. Całemu procesowi terapeutycznemu towarzyszy sporo innych ćwiczeń funkcji poznawczych różnego typu. Produkty dostarczane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej znajdą Państwo w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: analiza i synteza wzrokowa, programowanie języka – rzeczowniki, pomoce logopedyczne, nauka czytania – czytanie globalne oraz poprawna wymowa. Centrum Metody Krakowskiej systematycznie organizuje także najróżniejsze webinary kierowane do rodziców a także terapeutów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „CZYTAM MAMIE I TACIE – TYCIO I PAJDA W KOSMOSIE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK