Nazwa produktu:

POŁĄCZ W PARY

Cena:

19,50 

Na stanie

HA153

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

POŁĄCZ W PARY

Celem publikacji jest rozwijanie spostrzegawczości oraz zdolności logicznego myślenia. Dodatkowo uczeń ćwiczy koncentrację, percepcję wzrokową oraz kształci umiejętność argumentowania.

Zadaniem dziecka jest połączenie w pary wszystkich obrazków znajdujących się na stronie według podanego kryterium. Na początku pracuje z figurami, cyframi, literami i wyrazami, a dopiero potem z obrazkami.

Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

48 stron A4

Produkt POŁĄCZ W PARY został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online zgromadziliśmy mnóstwo pomocy dydaktycznych grupy wydawniczej Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka skutecznie działa na rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również wydawnictwo naukowe oferujące liczne prace naukowe dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Kate Wilde czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Ewa Pisula, Małgorzata Podleśna, Alicja Tanajewska i Grażyna Wasilewicz. Jeżeli potrzebujesz specjalistycznych informacji z obszaru aktualnych trendów w edukacji dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, poprawna wymowa, logiczne myślenie, percepcja oraz ćwiczenia pamięci.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w znalezieniu niezbędnych zestawów zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

POŁĄCZ W PARY - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

POŁĄCZ W PARY - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK