Nazwa produktu:

Szeregi I Relacje

Cena:

65,00 

Na stanie

AA078

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Szeregi I Relacje

Seria SYMULTANICZNE I SEKWENCYJNE STRATEGIE UCZENIA SIĘ przeznaczona jest dla dzieci:

– zagrożonych dysleksją i dyslektycznych

– z trudnościami w nauce języka polskiego i obcego

– z zaburzeniami rozwojowymi, w tym autystycznych, z zespołem Aspergera, alalią, afazją dziecięcą

– także dla dzieci zdrowych, którym rodzice i opiekunowie chcą pomóc w usprawnieniu systemu językowego

Zadania usprawniają procesy myślowe, rozwijają podstawowe funkcje umysłowe, rozwijają lewopółkulowe poznawcze umiejętności oparte na strategiach symultanicznych (prawopółkulowych) i sekwencyjnych (lewopółkulowych).

Ćwiczenia te są przydatne w terapii neurobiologicznej, stymulacji ogólnorozwojowej, terapii logopedycznej, reedukacyjnej.

Zadania zawarte w grach rozwijają pamięć, analizę i syntezę wzrokową oraz słuchową, uczą logicznego myślenia, naśladowania i tworzenia sekwencji, przygotowują do nauki czytania i pisania.

Zabawy można wykorzystać w codziennej pracy edukacyjnej w domu, przedszkolu i szkole.

Zawartość opakowania:

300 elementów tekturowych
60 pasków wzorcowych
– instrukcja ćwiczeń
– pudełko tekturowe

Autor: Agnieszka Bala

Wydanie I

Kraków 2011

Gra Szeregi i sekwencje pochodzi z kolekcji wydawnictwa Arson. Marka ta dostarcza ponad sto produktów umożliwiających pracę terapeutyczną z dziećmi. W Juniora.pl pomagamy Państwu w zdobyciu kompleksowych pomocy pomocnych w terapii Metodą Krakowską®, sporo z nich pochodzi właśnie z kolekcji Arson.

Oferta marki Arson obejmuje między innymi: pomoce logopedyczne, ćwiczenia słuchowe, a także specjalistyczne publikacje. Chociaż w naszym sklepie online koncentrujemy się na zapewnieniu materiałów przydatnych w terapiach dzieci z problemami rozwoju, to dużo oferowanych kolekcji znakomicie sprawdza się jako pomoce edukacyjne dla wszystkich dzieci. Produkty wydawnictwa Arson opublikowaliśmy w naszym sklepie online między innymi w kategoriach: grafomotoryka, percepcja, słucham i uczę się mówić, analiza i synteza wzrokowa, a także ćwiczenia pamięci. Jeśli nasuwają się Państwu jakiekolwiek wątpliwości dotyczące produktu Szeregi i sekwencje? Serdecznie zapraszamy do lub przez profil na Facebooku.

Szeregi I Relacje - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK