Nazwa produktu:

MOJE UKŁADANKI - ZESTAW 3 - DWIE SYLABY-OTWARTA +ZAMKNIĘTA

Cena:

77,44 

Na stanie

AI021

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Moje Układanki – Zestaw 3 – Dwie Sylaby – Otwarte + Zamknięta

to pomoc edukacyjna dla dzieci uczących się czytać. Polecana jest także dla dzieci z grupy ryzyka dysleksji. Zestaw zawiera materiał podzielony zgodnie z kolejnymi etapami symultaniczno- sekwencyjnej metody wczesnej nauki czytania prof. Jagody Cieszyńskiej. Jest uzupełnieniem serii MOJE SYLABKI i pozwala na zwielokrotnienie ćwiczeń, co jest niezbędne w nauce czytania. Układanki są skonstruowane tak, aby w formie zabawy wykorzystać wszystkie możliwości dziecka.

W kolejnym etapie nauki prezentujemy dziecku wyrazy zbudowane z dwóch sylab: sylaby otwartej (zakończonej na samogłoskę) i sylaby zamkniętej obudowanej spółgłoskami. Tak skonstruowane sylaby są dla dzieci uczących się czytać dość trudne.

Zestaw składa się z 21 kompletów. W skład każdego kompletu wchodzą następujące elementy:
1. Obrazek;
2. Przecięty obrazek z podpisem;
3. Podpis – cały wyraz do czytania globalnego;
4. Sylaby – wyraz rozcięty zgodnie z podziałem na sylaby.

Oferowany produkt „MOJE UKŁADANKI – ZESTAW 3 – DWIE SYLABY-OTWARTA +ZAMKNIĘTA” dostarczany jest przez wieloletnie krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w przeróżnych pomocach logopedycznych. W sklepie Juniora prezentujemy prawie 200 produktów przeznaczonych zarówno dla terapeutów dziecięcych jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu: afazja, zespół downa czy choroba Refsuma. Wydawnictwo WIR dostarcza również profesjonalną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli a także opiekunów. Liczne pomoce z katalogu w/w marki można znaleźć w naszym sklepie w rozmaitych kategoriach, takich jak: książki o rozwoju dziecka, nauka czytania – proste teksty, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, pomoce edukacyjne – szkoła oraz pomoce logopedyczne. Eksperci z wydawnictwa WIR systematycznie organizują również najrozmaitsze szkolenia i webinary poświęcone problematyce nieprawidłowości rozwojowych. Pomoce logopedyczne tej marki bardzo dobrze sprawdzają się w różnych obszarach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych materiałów tej marki należą między innymi: Wczesne wspomaganie rozwoju, Moje pierwsze słowa, Dyslekcja – ćwiczenia językowe, Terapia funkcji poznawczych oraz Logopotyczki.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!