Nazwa produktu:

Motywacja Wewnętrzna – Gry Edukacyjno-Terapeutyczne

Cena:

39,00 

Na stanie

HA422

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Motywacja wewnętrzna. Gry edukacyjno-terapeutyczne dla nastolatków

Motywacja wewnętrzna to zbiór 5 gier, których głównym zadaniem jest uświadomienie nastolatkom, jak ważne jest posiadanie celu oraz dążenie do jego realizacji. Każda z gier w prosty sposób pokazuje, czym jest motywacja i w jakim stopniu jest zależna od nas samych. Gry można wykorzystywać w pracy z grupą, ale także w ramach pracy indywidualnej: podczas spotkań z pedagogiem, na zajęciach terapeutycznych itp.

Prezentowane gry powstały z myślą o uczniach z niską motywacją do pracy zarówno w szkole, jak i poza nią. W prosty i bezpośredni sposób pokazują, czym jest motywacja, w jaki sposób możemy ją rozwijać, a co wpływa na nią negatywnie. Gry na konkretnych przykładach ukazują, jak włożona praca skutkuje osiągnięciem zamierzonego celu.

ANNA KAIM – przede wszystkim wychowawczyni i nauczycielka języka angielskiego, która uwielbia zarażać entuzjazmem i optymizmem. Autorka innowacji pedagogicznych, pasjonatka nowoczesnych technologii i kreatywnych rozwiązań, które próbuje wdrażać w pracy z uczniami. Pracę rozpoczynała, szkoląc osoby dorosłe, jednak od 11 lat z radością pracuje z dziećmi i młodzieżą w bardzo zróżnicowanym wieku. Innowacje, projekty i międzynarodową współpracę szkół traktuje jako ciekawy sposób przekazywania wiedzy, ale także jako przyjemny aspekt pracy nauczyciela.

W teczce A4 znajdują się:

  • zeszyt A5
  • 5 plansz,
  • 7 kart z wypychankami.
Motywacja Wewnętrzna – Gry Edukacyjno-Terapeutyczne - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK