Nazwa produktu:

Kłopoty Tymona

Cena:

24,00 

Na stanie

HA043

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kłopoty Tymona

to historyjki społeczne o tym, jak się zachować w różnych sytuacjach życia codziennego. Mają one pomóc w dostrzeganiu błędów i wzbudzić refleksję, jak powinno się zachowywać, by ich uniknąć. Historyjki podzielono na trzy kategorie – dom, szkołę i miasto. W każdej części znajduje się siedem opowiadań, w których tytułowy Tymon popełnił błąd mający swoje konsekwencje w reakcji otoczenia. Zadaniem dziecka jest udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące zrozumienia tekstu i sytuacji.
Publikacja jest skierowana zarówno do rodziców, jak i nauczycieli oraz terapeutów pracujących z osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Może być również wykorzystana na zajęciach z dziećmi prawidłowo rozwijającymi się (np. na lekcji o prawidłowym zachowaniu).

Produkt Kłopoty Tymona został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online oferujemy wiele najrozmaitszych materiałów grupy wydawniczej Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka z powodzeniem funkcjonuje na rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także ważne wydawnictwo naukowe publikujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Jason Fogler czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Renata Naprawa, Jacek Stojanowski, Katarzyna Szłapa oraz Sławomir Wrzesiński. Jeżeli poszukujesz solidnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w logopedii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, percepcja oraz nauka czytania.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe materiały dydaktyczne niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odnalezieniu niezbędnych pomocy serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Kłopoty Tymona - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK