Nazwa produktu:

Między Nami, Między Słowami

Cena:

28,85 

Na stanie

HA236

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Między Nami, Między Słowami

może być pomocą edukacyjną i terapeutyczną w pracy z dziećmi (i nie tylko), które lubią widzieć i wiedzieć więcej, a także dla tych, które mają trudności na przykład w wyrażaniu lub odczytywaniu emocji.

Jak rozpoznać, kiedy ludzie są sobie bliscy, a kiedy nie umieją się porozumieć, kiedy wspierają się, a kiedy sprawiają sobie przykrość, kiedy sprzeczają się, a kiedy żartują?
Relacje, które tworzą się między nami, często nie potrzebują słów. To, co najważniejsze, kryje się między słowami – w wymownym uśmiechu, znaczącym geście lub spojrzeniu pełnym emocji. Nauce dostrzegania, rozpoznawania i interpretacji tych małych (a zarazem wielkich) znaków w codziennych sytuacjach służy zbiór fotografii i pytań, które znajdują się w tej publikacji.

Produkt Między nami, między słowami został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie prezentujemy wiele materiałów GW Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma pełni istotną rolę na krajowym rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to też wydawnictwo naukowe publikujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Kate Wilde czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Arkadiusz Maćkowiak, Romana Sprawka, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Anna Jarosz-Bilińska. Jeżeli potrzebujesz informacji z zakresu aktualnych trendów w edukacji dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, programowanie języka, logiczne myślenie, percepcja słuchowa oraz dysleksja.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe zestawy niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odszukaniu niezbędnych zestawów zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Między Nami, Między Słowami - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK