Nazwa produktu:

Loteryjka Obrazkowa-Gra Logopedyczna

Cena:

31,99 

Na stanie

PL085

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Loteryjka obrazkowa – gra logopedyczna ma na celu rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w zakresie poprawnej wymowy głosek szeregu szumiącego sz – ż – cz – dż, poszerzenie słownika czynnego oraz rozwoju percepcji słuchowej.

W czasie gry dzieci uczą się wymowy poprzez zabawę ćwicząc dodatkowo spostrzeganie, pamięć wzrokową i słuchową, koncentrację oraz myślenie. Gra skierowana jest dla logopedów, terapeutów, nauczycieli i rodziców chcących pomóc dziecku w opanowaniu poprawnej wymowy.

Zawartość pudełka:

– 8 plansz z obrazkami,

– 72 dwustronne kartoniki,

– woreczek,

– instrukcja.


Liczba graczy: 1 – 4

W sklepie Juniora udostępniamy produkty marki Alexander, które wykorzystuje się w terapii rozwoju dzieci. Firma Alexander już od lat projektuje przeróżne zabawki oraz artykuły dydaktyczne. W dobie dominacji wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle istotne jest regularne produkowanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodzin z dziećmi. Asortyment tego typu bardzo dobrze wpisuje się w założenia promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, z tego powodu udostępniamy go w naszym sklepie online. Do znanych i szczególnie polecanych produktów należą między innymi: Łubudu, Pisanie i zmazywanie, Obserwujesz i znajdujesz, Nawlekaj nie czekaj oraz Pamięć słowa. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, grafomotoryka, logiczne myślenie, układanki lewopółkulowe oraz gry edukacyjne.

Priorytetem naszego sklepu online jest oferowanie kompleksowych zestawów dydaktycznych koniecznych w wdrażaniu terapii Metodą Krakowską®. Dlatego rozliczne artykuły posegregowaliśmy w różnych działach, aby ułatwić wyszukanie kompletu, który jest potrzebny do rozpoczęcia i kontynuowania terapii. Jeśli mają Państwo kłopoty z odszukaniem odpowiednich zestawów, gorąco zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Loteryjka Obrazkowa-Gra Logopedyczna - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK