Nazwa produktu:

MOJE PIERWSZE SŁOWA PAKIET ZESTAW 1 I 2

Cena:

107,55 

Na stanie

AI254

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Moje Pierwsze Słowa Pakiet Zestaw 1 i 2

Pakiet 2 zestawów wspomagających rozwój mowy z serii Moje Pierwsze Słowa.

Powstały z myślą o małych dzieciach – w wieku od 6 miesiąca do lat 3, są przeznaczone do wspólnej zabawy dziecka z rodzicami.

Zaproponowane tu gry uczą poprzez zabawę: wspomagają rozwój mowy dziecka i – w następnym etapie – ułatwiają naukę czytania.

W skład pakietu wchodzą:

Moje Pierwsze Słowa zestaw 1

Moje Pierwsze Słowa Zestaw 2

MOJE PIERWSZE SŁOWA PAKIET ZESTAW 1 I 2 został opracowany przez wieloletnie polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w rozmaitych pomocach terapeutycznych. W sklepie Juniora oferujemy ok. 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami typu: afazja, zespół Aspergera czy choroba Alzhaimera. Marka WIR zapewnia także naukową literaturę przeznaczoną dla nauczycieli oraz psychologów. Liczne pomoce z oferty w/w firmy znajdą Państwo w sklepie Juniora w rozmaitych działach, takich jak: książki o rozwoju dziecka, programowanie języka – rzeczowniki, grafomotoryka, poprawna wymowa, pomoce edukacyjne – szkoła oraz pomoce logopedyczne. Doświadczeni pedagodzy z wydawnictwa WIR od wielu lat organizują również rozmaite webinary dedykowane tematyce zaburzeń rozwoju. Akcesoria dydaktyczne tej marki dobrze sprawdzają się na wielu obszarach pracy w terapii Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych kolekcji wydawnictwa należą między innymi: Matematyka krok po kroku, Moje pierwsze słowa, Dyslekcja – ćwiczenia językowe, Trudne sytuacje społeczne oraz Logotomy.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!