Nazwa produktu:

ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. SZEREG CISZĄCY- ZESZYT 3. FORMAT A4

Cena:

22,75 

Na stanie

AE071

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwiczenia Artykulacyjne. Szereg Ciszący – Zeszyt 3. Format A4

to kolejny zeszyt ćwiczeń logopedycznych z serii „Sylaby, słowa, wyrazy”. Przeznaczony jest do utrwalania artykulacji głosek ciszących, dla dzieci z wadliwą realizacją tego szeregu. Zeszyt zawiera również ćwiczenia dla dzieci dokonujących substytucji głosek zwartoszczelinowych ciszących na ciszące szczelinowe i odwrotnie. Wszystkie zadania są przeznaczone przede wszystkim dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym wieku szkolnym.

Format: A4
Liczba stron: 64
Rok wydania: 2012
Wydanie drugie, w dużym formacie z kolorową wkładką do wycięcia!


Wydawnictwo WE nieustannie działa na polskim rynku już od niemal 30 lat. Doskonałą jakość dostarczanych przez WE pomocy logopedycznych zapewnia między innymi regularna współpraca z ważnymi ośrodkami naukowymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Akademia Ignatium, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo WE dostarcza materiały niezbędne w pomocy najmłodszym dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z dostarczanych przez Wydawnictwo Edukacyjne artykułów skutecznie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do najbardziej znanych zestawów artykułów dostarczanych przez Wydawnictwo Edukacyjne należą np.: Kocham czytać, Przedszkolak kocha czytać, Kocham się uczyć oraz Karty diagnozy.

Urozmaicony dorobek wydawniczy marki jest bogaty w popularne naukowe monografie z zakresu przeróżnych dziedzin tj.np.: logopedia, psychologia oraz pedagogika. Książki wydawnictwa WE były częstokrotnie wyróżniane i nagradzane w kręgach akademickich.


Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!