Nazwa produktu:

ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. SZEREG CISZĄCY- ZESZYT 3. FORMAT A4

Cena:

26,00 

Na stanie

AE071

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwiczenia Artykulacyjne. Szereg Ciszący – Zeszyt 3. Format A4

to kolejny zeszyt ćwiczeń logopedycznych z serii “Sylaby, słowa, wyrazy”. Przeznaczony jest do utrwalania artykulacji głosek ciszących, dla dzieci z wadliwą realizacją tego szeregu. Zeszyt zawiera również ćwiczenia dla dzieci dokonujących substytucji głosek zwartoszczelinowych ciszących na ciszące szczelinowe i odwrotnie. Wszystkie zadania są przeznaczone przede wszystkim dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym wieku szkolnym.

Format: A4
Liczba stron: 64
Rok wydania: 2012
Wydanie drugie, w dużym formacie z kolorową wkładką do wycięcia!


Wydawnictwo WE nieustannie działa na polskim rynku już od niemal 30 lat. Doskonałą jakość dostarczanych przez WE pomocy logopedycznych zapewnia między innymi regularna współpraca z ważnymi ośrodkami naukowymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Akademia Ignatium, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo WE dostarcza materiały niezbędne w pomocy najmłodszym dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z dostarczanych przez Wydawnictwo Edukacyjne artykułów skutecznie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do najbardziej znanych zestawów artykułów dostarczanych przez Wydawnictwo Edukacyjne należą np.: Kocham czytać, Przedszkolak kocha czytać, Kocham się uczyć oraz Karty diagnozy.

Urozmaicony dorobek wydawniczy marki jest bogaty w popularne naukowe monografie z zakresu przeróżnych dziedzin tj.np.: logopedia, psychologia oraz pedagogika. Książki wydawnictwa WE były częstokrotnie wyróżniane i nagradzane w kręgach akademickich.


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. SZEREG CISZĄCY- ZESZYT 3. FORMAT A4”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. SZEREG CISZĄCY- ZESZYT 3. FORMAT A4 - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE. SZEREG CISZĄCY- ZESZYT 3. FORMAT A4 - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK