Nazwa produktu:

CZYTAM MAMIE I TACIE-SMOK WAWELSKI

Cena:

9,90 

Brak w magazynie

AC053

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czytam Mamie i Tacie – Smok Wawelski

Smok Wawelski to książeczka z serii “Czytam Mamie i Tacie” przygotowana z myślą o dzieciach, które już potrafią samodzielnie przeczytać krótkie teksty, a także tych, które uczą się słuchać, rozumieć i opowiadać.

Słuchając tej popularnej bajki dziecko poznaje nowe słowa, zwroty i konstrukcje gramatyczne. Legendy opowiadanie w wersji komiksowej są dostosowane do percepcji współczesnych dzieci oraz bliższe ich codziennym doświadczeniom i przeżywanym emocjom.

Polecamy!


Książeczka “Smok Wawelski” wydawany jest przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej. Wszystkie artykuły publikowane przez niniejszą placówkę stanowią fundamentalną część posiadanego przez nas asortymentu, gdyż naszym celem jest przede wszystkim zapewnianie kompleksowego wyposażenia potrzebnego do prowadzenia terapii wg Metod Krakowskiej®. Jeśli mają Państwo problem z wyszukaniem wszystkich pomocy terapeutycznych, zachęcamy do kontaktu mailowego.

Metoda Krakowska® w ostatnich latach jest skutecznie wykorzystywana w terapii dzieci z objawami zespołu Aspergera, zespołu downa czy afazji. W dużej mierze opiera się ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® prof. Cieszyńskiej. Procesowi terapii towarzyszy mnóstwo innych ćwiczeń funkcji poznawczych z zakresu różnych sfer. Artykuły proponowane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej można znaleźć w naszym sklepie między innymi w kategoriach: logiczne myślenie, emocje i relacje społeczne, ćwiczenia lewopółkulowe, nauka czytania – czytanie globalne oraz percepcja. Centrum Metody Krakowskiej cyklicznie organizuje również rozmaite warsztaty kierowane do rodziców a także opiekunów i terapeutów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

CZYTAM MAMIE I TACIE-SMOK WAWELSKI - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

CZYTAM MAMIE I TACIE-SMOK WAWELSKI - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK