Nazwa produktu:

Czytam Mamie I Tacie-Śpiąca Królewna

Cena:

9,90 

Na stanie

AC059

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czytam Mamie i Tacie – Śpiąca Królewna

Śpiąca królewna to książeczka edukacyjna Wydawnictwa Metody Krakowskiej z serii “Czytam Mamie i Tacie”.

Książka została przygotowana dla dzieci umiejących samodzielnie czytać krótkie teksty oraz dla tych, które uczą się słuchać, rozumieć i opowiadać. Słuchając tej popularnej bajki dziecko poznaje nowe słowa, zwroty i konstrukcje gramatyczne.

Legendy opowiadanie w wersji komiksowej są dostosowane do percepcji współczesnych dzieci oraz bliższe ich codziennym doświadczeniom i przeżywanym emocjom.


Książeczka Czytam Mamie i Tacie – Śpiąca królewna opracowana została przez znane Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej. Wszystkie pomoce terapeutyczne proponowane przez niniejszą placówkę stanowią istotną część posiadanego przez sklep Juniora.pl asortymentu, gdyż naszą ideą od samego początku jest dostarczanie profesjonalnego wyposażenia niezbędnego do prowadzenia terapii wg Metod Krakowskiej®. Jeśli mają Państwo problem z odnalezieniem wszystkich materiałów, gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Metoda Krakowska® w ostatnich latach jest z sukcesami wykorzystywana w terapii dzieci z objawami ze spektrum autyzmu, dysleksji czy afazji. W dużej mierze polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania®. Procesowi terapii towarzyszy mnóstwo innych ćwiczeń funkcji poznawczych u dzieci. Produkty oferowane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w działach: analiza i synteza wzrokowa, emocje i relacje społeczne, historyjki obrazkowe, nauka czytania oraz poprawna wymowa. Wydawnictwo Metody Krakowskiej® cyklicznie organizuje także przeróżne webinary w odpowiedzi na potrzeby rodziców oraz opiekunów i terapeutów.

Czytam Mamie I Tacie-Śpiąca Królewna - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK