Czerwony Kapturek-Nauka Czytania

Cena:

9,90 

Na stanie

AC050

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czerwony Kapturek – Nauka Czytania

to książeczka edukacyjna Wydawnictwa Metody Krakowskiej z serii “Czytam Mamie i Tacie”.

Książka została przygotowana dla dzieci umiejących samodzielnie czytać krótkie teksty oraz dla tych, które uczą się słuchać, rozumieć i opowiadać. Słuchając tej popularnej bajki, dziecko poznaje nowe słowa, zwroty i konstrukcje gramatyczne.

Legendy opowiadanie w wersji komiksowej są dostosowane do percepcji współczesnych dzieci oraz bliższe ich codziennym doświadczeniom i przeżywanym emocjom.


Książeczka edukacyjna “Czerwony kapturek” dostarczany jest przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej. Wszystkie artykuły publikowane przez niniejszą placówkę stanowią fundamentalną część posiadanego przez sklep Juniora.pl asortymentu, gdyż naszą ideą jest przede wszystkim zapewnianie komplementarnego wyposażenia niezbędnego do prowadzenia terapii wg Metod Krakowskiej®. Jeśli masz problem z wyszukaniem wszystkich materiałów, zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Metoda Krakowska® od lat jest skutecznie wdrażana w terapii dzieci z objawami ze spektrum autyzmu, dysleksji czy alalii. W głównym założeniu opiera się ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® prof. Cieszyńskiej. Procesowi terapii towarzyszy mnóstwo innych ćwiczeń funkcji poznawczych różnego typu. Pomoce dydaktyczne dostarczane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej znajdą Państwo w naszym sklepie między innymi w kategoriach: analiza i synteza wzrokowa, programowanie języka, ćwiczenia lewopółkulowe, nauka czytania oraz fleksja. Wydawnictwo Metody Krakowskiej® regularnie organizuje także rozmaite szkolenia w odpowiedzi na potrzeby rodziców oraz opiekunów i terapeutów.


Czerwony Kapturek-Nauka Czytania - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK