Nazwa produktu:

CO MNIE OTACZA? CZ. 1 KARTY PRACY

Cena:

38,75 

Na stanie

HA225

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

CO MNIE OTACZA?  Cz. 1  Karty Pracy

 

Niniejsza publikacja powstała, aby pomóc w codziennej terapii dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i trudnościami w komunikacji. Materiał prezentowany na kartach pracy jest spójny i nie obejmuje zbędnych, zakłócających percepcję treści.

W każdym dziale wprowadzono kilka najważniejszych słów i jedną cyfrę. Ponadto na każdej karcie znajdują się miniaturki obrazków niepozwalające zapomnieć o przerobionym już materiale.

Wszystkie działy zakończone są sprawdzianami wiadomości, które pozwolą dorosłemu ocenić, czy przedstawione treści zostały przez dziecko wystarczająco dobrze zrozumiane i zapamiętane.

Autor: Olga Kłodnicka
121 kart A4

Produkt CO MNIE OTACZA? wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy wiele wartościowych pomocy logopedycznych wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka działa na polskim rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również wydawnictwo naukowe publikujące liczne opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Kate Wilde czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Magdalena Hinz, Ewa Jakacka, Katarzyna Szłapa oraz Barbara Zakrzewska. Jeżeli poszukujesz przydatnych informacji z obszaru aktualnych trendów w terapii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, programowanie języka, logiczne myślenie, percepcja oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe pomoce edukacyjne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odszukaniu niezbędnych produktów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „CO MNIE OTACZA? CZ. 1 KARTY PRACY”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CO MNIE OTACZA? CZ. 1 KARTY PRACY - 20902

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK