3 W 1 Su-Do-Ku, Me-Mo, Tu-Pu-Tu-Sylabowe

Cena:

60,00 

Na stanie

AA074

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

3 W 1  SU-DO-KU, ME-MO, TU-PU-TU-SYLABOWE

SYMULTANICZNE I SEKWENCYJNE STRATEGIE UCZENIA SIĘ

przeznaczona jest dla dzieci:

– zagrożonych dysleksją i dyslektycznych

– z trudnościami w nauce języka polskiego i obcego

– z zaburzeniami rozwojowymi, w tym autystycznych, z zespołem Aspergera, alalią, afazją dziecięcą

– także dla dzieci zdrowych, którym rodzice i opiekunowie chcą pomóc w usprawnieniu systemu językowego

Zadania usprawniają procesy myślowe, rozwijają podstawowe funkcje umysłowe, rozwijają lewopółkulowe poznawcze umiejętności oparte na strategiach symultanicznych (prawopółkulowych) i sekwencyjnych (lewopółkulowych).

Ćwiczenia te są przydatne w terapii neurobiologicznej, stymulacji ogólnorozwojowej, terapii logopedycznej, reedukacyjnej.

Zadania zawarte w grach rozwijają pamięć, analizę i syntezę wzrokową oraz słuchową, uczą logicznego myślenia, naśladowania i tworzenia sekwencji, przygotowują do nauki czytania i pisania.

Zabawy można wykorzystać w codziennej pracy edukacyjnej w domu, przedszkolu i szkole.

26 plansz tekturowych, zafoliowanych, formatu A5
9 plansz puzzlowych, z dwustronnie zadrukowanymi elementami (212 elementów 4×4) z grubego materiału tekturowego
– instrukcja ćwiczeń
– pudełko tekturowe

Autor: Agnieszka Bala

Wydanie I

Kraków 2011

Zestaw 3 w 1 SU-DO-KU, ME-MO, TU-PU-TU-SYLABOWE pochodzi z asortymentu polskiego wydawnictwa Arson. Firma ta oferuje setki produktów wspierających pracę logopedyczną z najmłodszymi. W naszym sklepie online pomagamy nauczycielom oraz rodzicom w zdobyciu kompleksowych materiałów edukacyjnych przydatnych w terapii wg Metody Krakowskiej®, wiele z nich pochodzi właśnie z asortymentu Arson.

Kolekcja wydawnictwa Arson zawiera między innymi: pomoce terapeutyczne, rozmaite ćwiczenia słuchowe, a także specjalistyczne publikacje. Chociaż w naszym sklepie internetowym koncentrujemy się na dostarczaniu zestawów mających zastosowanie w terapiach dzieci z zaburzeniami rozwoju, to sporo z oferowanych kolekcji perfekcyjnie sprawdza się jako pomoce logopedyczne dla zdrowych dzieci. Produkty wydawnictwa Arson opublikowaliśmy w naszym sklepie online między innymi w następujących kategoriach: grafomotoryka, percepcja wzrokowa, matematyka dla dzieci, wczesne wspomaganie rozwoju oraz pomoce dydaktyczne przedszkole. Jeśli nasuwają się Państwu jakiekolwiek pytania dotyczące produktu 3 w 1 SU-DO-KU, ME-MO, TU-PU-TU-SYLABOWE? Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez FB.

 

3 W 1 Su-Do-Ku, Me-Mo, Tu-Pu-Tu-Sylabowe - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK