Bajki Pocieszanki

Cena:

19,84 

Na stanie

HA185

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Bajki Pocieszanki

to bajki terapeutyczne, które adresowane są do dzieci, mogą być wykorzystane przez rodziców, dziadków, nauczycieli i terapeutów. Mają za zadanie pomóc maluchowi w rozwiązaniu jego niełatwych problemów. Dzięki opowiadaniom terapeutycznym dziecko zapoznaje się z sytuacjami trudnymi, wywołującymi kryzys emocjonalny, nierzadko niepokój, oraz znajduje cudowne rozwiązanie swoich problemów, podobnych do tych, z którymi zmagają się bohaterowie bajek.

Produkt Bajki Pocieszanki dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online zgromadziliśmy sporo najrozmaitszych pomocy logopedycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma skutecznie działa na polskim rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to także znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne monografie dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Gavin Raid czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Magdalena Hinz, Ewa Jakacka, Katarzyna Szłapa oraz Barbara Zakrzewska. Jeśli poszukujesz solidnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w logopedii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, programowanie języka, emocje i relacje społeczne, percepcja słuchowa oraz fleksja.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe materiały stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odnalezieniu niezbędnych zestawów serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Bajki Pocieszanki - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK