Nazwa produktu:

Wczesne Wspomaganie Rozwoju 2 Terapia Funkcji Wzrokowych

Cena:

64,94 

Brak w magazynie

AI166

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Wczesne Wspomaganie Rozwoju 2 Terapia Funkcji Wzrokowych

Terapia funkcji wzrokowych to zestaw 32 plansz i kartonowych obrazków, które są świetną pomocą w kształtowaniu funkcji istotnych dla wczesnego etapu rozwoju dziecka. Można je wykorzystać w pracy z kilkumiesięcznymi dziećmi, jako narzędzie do stymulacji i rozwijania prymarnych umiejętności. Zestaw jest także polecany dzieciom starszym, które zatrzymały się na tym etapie rozwoju funkcji poznawczych lub są bardziej aktywne podczas prezentacji przedstawianych wzorów.

Zawartość teczki podzielona jest na trzy grupy:
– materiał tematyczny (miś, lala, auto, wieża);
– materiał atematyczny (figury: kwadrat, trójkąt, prostokąt, koło);
– materiał literowy (samogłoski: A, E, I, O , U, Y).

Zestaw zawiera karty z mocno skontrastowanymi wzorami (czarno-żółte), których ilość na prezentowanych planszach stopniowo wzrasta (1-5 elementów). Dodatkowo do kart dołączono grube, kartonowe elementy do wypychania, którymi można posłużyć się podczas ćwiczeń identyfikowania.

Praca z publikacją pozytywnie wpłynie na rozwój zdolności:
– nawiązywania kontaktu wzrokowego,
– utrzymywania wspólnego pola widzenia,
– widzenia w szerszym polu,
– kontroli wzrokowej wykonywanych czynności,
– koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Format: Teczka A4
Liczba stron: 32 plansz i kartonowych obrazków

Prezentowany produkt “WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU 2 TARAPIA FUNKCJI WZROKOWYCH” został opracowany przez wieloletnie znane krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych pomocach edukacyjnych. W naszym katalogu prezentujemy prawie 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami typu: afazja, zespół Aspergera czy mniej znany zespół Cockayne’a. Wydawnictwo WIR dostarcza również fachową literaturę tworzoną dla nauczycieli i terapeutów. Produkty z oferty w/w wydawnictwa można znaleźć w naszym sklepie w wielu kategoriach, np.: historyjki obrazkowe, programowanie języka, grafomotoryka, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, percepcja wzrokowa oraz dyslekcja. Profesjonalni terapeuci z wydawnictwa WIR regularnie organizują także różnego typu szkolenia dedykowane problematyce zaburzeń rozwoju. Pomoce logopedyczne WIR doskonale sprawdzają się na wielu obszarach pracy w terapii Metodą Krakowską®. Do popularnych zestawów tej marki należą m.in.: Wczesne wspomaganie rozwoju, Ćwiczenia do terapii afazjii, Dyslekcja – ćwiczenia językowe, Terapia funkcji poznawczych oraz Logotomy.

Wczesne Wspomaganie Rozwoju 2 Terapia Funkcji Wzrokowych - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK