Nazwa produktu:

W Górę, W Prawo I Na Wprost

Cena:

17,00 

Na stanie

HA102

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

W Górę, W Prawo I Na Wprost

Ćwiczenia rozwijające orientację w przestrzeni oraz słownik dziecka celem niniejszej książeczki jest pomoc w doskonaleniu u dziecka orientacji w przestrzeni, ale w ścisłym powiązaniu z rozwijaniem sprawności językowej. Książeczka składa się z trzech rozdziałów. Pierwszy z nich dotyczy przede wszystkim położenia w przestrzeni, drugi – głównie ruchu w przestrzeni, a trzeci stron lewa – prawa oraz kierunków w lewo, w prawo, na lewo od, na prawo od, czyli tego, co dość często sprawia dzieciom kłopot. Pierwszy rozdział zawiera dwadzieścia pięć scenariuszy, drugi piętnaście, a trzeci dziesięć. Osią każdego scenariusza jest wierszyk. Z książeczki skorzystają nauczyciele przedszkolaków, uczniów klasy pierwszej oraz dzieci, które z jakiegokolwiek powodu potrzebują szczególnego wsparcia w rozwoju.

Produkt W GÓRĘ, W PRAWO I NA WPROST został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online zgromadziliśmy setki rozmaitych pomocy logopedycznych GW Harmonia. Zestawy te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka Harmonia z powodzeniem funkcjonuje na rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także znane wydawnictwo naukowe publikujące liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Gavin Raid czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Alicja Małasiewicz, Romana Sprawka, Katarzyna Szłapa oraz Sławomir Wrzesiński. Jeśli poszukujesz solidnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w psychoterapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka, logiczne myślenie, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz ćwiczenia pamięci.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe materiały dydaktyczne niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w zamówieniu niezbędnych materiałów zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

W Górę, W Prawo I Na Wprost - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK