Nazwa produktu:

TRUDNE SYTUACJE SPOŁECZNE - PORADNIK JAK ROZMAWIAĆ Z DZIEĆMI

Cena:

31,80 

Na stanie

AI174

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Trudne Sytuacje Społeczne – Poradnik Jak Rozmawiać Z Dziećmi

to poradnik, który dostarcza nauczycielom oraz rodzicom podpowiedzi i przydatnych rozwiązań w zmaganiach z trudnymi sytuacjami w szkole. W poradniku omówiono kilkadziesiąt zdarzeń (tematów), które często mają miejsce w pierwszych latach edukacji, kiedy dzieci zapoznają się ze szkolną rzeczywistością. W sposób jasny i rzeczowy wyjaśniono, jak rozmawiać z dziećmi, by pomóc im w pokonywaniu trudności.

Kompleksowo opracowane zagadnienia (propozycje pytań, komentarze dla dziecka, uwagi dla nauczyciela oraz praktyczne wskazówki) wspomagają warsztat nauczyciela w codziennej pracy wychowawczej. Poradnik jest zintegrowany tematycznie z pierwszym zestawem kart z serii: Trudne sytuacje społeczne – Rozmawiam z dziećmi o sytuacjach szkolnych i relacjach rówieśniczych. W poradniku poruszono 17 zagadnień, m.in. niepełnosprawność, przegrana, oskarżenie i kradzież, wagary, uzależnienie, śmierć, przemoc, bieda, szantaż.

Prezentowany produkt „TRUDNE SYTUACJE SPOŁECZNE – PORADNIK JAK ROZMAWIAĆ Z DZIEĆMI” dostarczany jest przez uznane popularne krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w rozmaitych materiałach edukacyjnych. W naszym sklepie internetowym prezentujemy mniej więcej 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci autystycznych jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu, np.: demencja, zespoły otępienne czy choroba Refsuma. Marka WIR zapewnia również profesjonalną literaturę stworzoną dla nauczycieli oraz różnych terapeutów. Artykuły z asorymentu w/w wydawnictwa umieściliśmy w naszym sklepie w różnych działach, np.: historyjki obrazkowe, nauka czytania – proste teksty, grafomotoryka, poprawna wymowa, pomoce edukacyjne – szkoła oraz dyslekcja. Liczni autorzy z wydawnictwa WIR systematycznie organizują również najrozmaitsze szkolenia i webinary dedykowane tematyce nieprawidłowości rozwojowych. Pomoce logopedyczne tej marki bardzo dobrze sprawdzają się w różnych etapach pracy dydaktycznej polecaną przez wielu specjalistów Metodą Krakowską®. Do znanych produktów tej marki należą m.in.: Matematyka krok po kroku, Gimnastyka umysłowa, Moje sylabki, Terapia funkcji poznawczych oraz Moje pierwsze zdania.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!