Spójrz Uważnie Część 2

Cena:

27,00 

Na stanie

AT174

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

SPÓJRZ UWAŻNIE CZĘŚĆ 2

Prezentujemy Państwu kompleksowy materiał pomocny w usprawnianiu percepcji wzrokowej oraz stymulujący lewą półkulę mózgową i zależne od niej funkcje intelektualne i mowę. Publikacja skierowana jest do terapeutów pedagogicznych, logopedów, psychologów, nauczycieli przedszkolnych i nauczania zintegrowanego.

Seria Spójrz uważnie składa się z trzech części, druga zawiera 50 propozycji zadań polegających na linearnym wyszukiwaniu na karcie podkreślonych na początku obrazków. Na końcu książki znajdują się odpowiedzi zadań.

Proponowane ćwiczenia są uniwersalne, można je wykorzystać podczas zajęć indywidualnych oraz w pracy grupowej w przedszkolu, szkole lub gabinetach terapeutycznych.

Autor Katarzyna Szłapa, Iwona Tomasik, Sławomir Wrzesiński.
Liczba stron 120
Oprawa broszurowa
Rok wydania 2019

Produkt SPÓJRZ UWAŻNIE CZĘŚĆ 2 dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora oferujemy sporo wartościowych materiałów dydaktycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również znane wydawnictwo naukowe dostarczające liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Kate Wilde czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Ewa Pisula, Romana Sprawka, Katarzyna Szłapa i Marta Wiśniewska. Jeżeli poszukujesz profesjonalnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w psychoterapii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, , emocje i relacje społeczne, percepcja oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe pomoce edukacyjne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odnalezieniu niezbędnych zestawów zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Spójrz Uważnie Część 2 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK