Nazwa produktu:

SOWA -GRA W SŁOWA

Cena:

29,71 

Na stanie

PL122

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Sowa- Gra w Słowa polega na tym, że na każdym obrazku jest narysowany przedmiot, podpisany jest on nazwą i jest określonego koloru.
Gra polega na tym, żeby ułożyć w danym miejscu te obrazki które dopasowane są kolorem.
Dzięki tej kolorowej układance dzieci uczą się wymawiać słowa,ćwiczą pamięć wzrokowa i słuchową.

Zawartość
-1 plansza
-30 elementów z głoską „s”
-30 elementów z głoską „c”
-24 elementy z głoską „z”
-12 elementów z głoską „dz”
-kolorowa kostka
-instrukcja
-lista wykorzystanych wyrazów.

W sklepie Juniora udostępniamy produkty polskiego producenta Alexander, które przydają się w terapii rozwoju dzieci. Firma Alexander już od dekad wytwarza przeróżne ćwiczenia oraz gry edukacyjne. W dobie dominacji wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle istotne jest regularne dostarczanie rozwiązań zapewniających rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodziców i dzieci. Oferta tego rodzaju wspaniale wpisuje się w założenia promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie udostępniamy go w naszym sklepie internetowym. Do popularnych i szczególnie polecanych zestawów należą między innymi: Pamięć 3d, Pisanie i zmazywanie, Czego brakuje?, Pory roku oraz Pamięć słowa. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, grafomotoryka, kategoryzacje, percepcja wzrokowa oraz emocje i relacje społeczne.

Celem naszego zespołu jest dostarczanie wszechstronnych zestawów dydaktycznych niezbędnych w prowadzeniu terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego rozliczne artykuły posortowaliśmy w tematycznych działach, aby ułatwić wyszukanie asortymentu, który jest potrzebny w terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z odszukaniem odpowiednich pomocy, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!