Sudoku 2X2 Owoce

Cena:

45,54 

Brak w magazynie

PL091

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Gra Sudoku skierowana do młodszych dzieci.

Tradycyjnie występujące w grze cyfry zastąpione zostały szesnastoma kartonikami z ilustracjami.

Zadanie polega na ułożeniu obrazków w diagramie 4×4 w taki sposób, żeby w każdym wierszu, w każdej kolumnie i w każdym z 4 pogrubionych kwadratów (2×2) znalazło się po jednym niepowtarzającym się obrazku.

Gra rozwija logiczne i matematyczne myślenie już u najmłodszych.

Zawartość opakowania:

– plansza – 24 szt.,

– kartoniki z wizerunkami zwierząt – 20 szt.,

– instrukcja.

W sklepie internetowym Juniora.pl prezentujemy artykuły marki Alexander, które przydają się w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma Alexander już od lat opracowuje pomysłowe ćwiczenia oraz gry edukacyjne. W dobie popularyzowania wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle ważne jest regularne produkowanie rozwiązań zapewniających mądrą i rozwijającą rozrywkę dla rodzin z dziećmi. Oferta tego rodzaju znakomicie wpisuje się w założenia promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, z tego powodu udostępniamy go w naszym sklepie online. Do znanych i sprawdzonych artykułów należą między innymi: Pamięć 3d, Family, Czego brakuje?, Nawlekaj nie czekaj oraz Terapia – pamięć sensoryczna. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, nauka czytania, kategoryzacje, percepcja oraz emocje i relacje społeczne.

Celem naszych działań jest oferowanie kompleksowych pomocy edukacyjnych wymaganych w wdrażaniu terapii Metodą Krakowską®. Dlatego oferowane pomoce posortowaliśmy w rozmaitych kategoriach, tak by ułatwić odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny do prowadzenia terapii. Jeśli mają Państwo kłopoty z wyszukaniem odpowiednich artykułów, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Sudoku 2X2 Owoce - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK