Pamięć Dźwiękowa

Cena:

53,65 

Na stanie

PL013

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Pamięć Dźwiękowa to gra edukacyjna i świetna pomoc do terapii.

Zadaniem uczestników jest zapamiętanie dźwięków i zebranie jak największej ilości par z klocków wydających ten sam dźwięk. Dzięki grze dziecko:
– rozwija pamięć słuchową, wrażliwość słuchową i koordynację słuchowo-wzrokowo-ruchową,
– ćwiczy koncentrację na sygnałach dźwiękowych oraz ich identyfikowanie i różnicowanie,
– uczy się zapamiętywania i szybkiego kojarzenia dźwięków,

Gra zawiera również wersję tradycyjnego memo z użyciem planszy i kolorowej kostki opartą na wykorzystaniu pamięci wzrokowej, co urozmaica zabawę i jest świetnym treningiem tej pamięci.

Zawartość opakowania:

– Klocki – 16 szt. – 8 par,
– plansza,
– kostka kolorowa,
– instrukcja,
– notes.


W sklepie internetowym Juniora.pl prezentujemy artykuły polskiej marki Alexander, które mają zastosowanie w terapii rozwoju dzieci. Firma już od dziesięcioleci projektuje ciekawe zabawki oraz pomoce dydaktyczne. W dobie dominacji wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle istotne jest regularne produkowanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodziców i dzieci. Oferta tego typu idealnie wpisuje się w idee promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, z tego powodu oferujemy go w sklepie Juniora. Do znanych i polecanych artykułów należą m.in.: Pamięć 3d, Pisanie i zmazywanie, Obserwujesz i znajdujesz, Pory roku oraz Rymowanki. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, nauka czytania, poprawna wymowa, percepcja oraz emocje i relacje społeczne.

Ideą zespołu Juniora.pl jest zapewnianie wszechstronnych pomocy logopedycznych niezbędnych w wdrażaniu terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego liczne artykuły umieściliśmy w różnych kategoriach, tak by ułatwić poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny w prowadzonej terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy ze zorganizowaniem odpowiednich pomocy, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


Pamięć Dźwiękowa - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK