Nazwa produktu:

UKŁADANIE ZDAŃ

Cena:

25,00 

Brak w magazynie

PL009

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Układanie zdań to gra dydaktyczna przeznaczona dla dla dzieci prawidłowo rozwijających się, jak i wsparcie terapeutyczne w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi. Polega na układaniu kartoników z obrazkami i napisami (częściami mowy) tak, aby powstało logiczne i poprawne gramatycznie zdanie.

Dzięki grze dziecko:
– uczy się zasad gramatyki i poprawnej konstrukcji zdania,
– kształtuje słuch fonemowy,
– doskonali umiejętności wypowiadania się i logicznego myślenia,
– doskonali naukę czytania.

Zawartość pudełka:
96 kartoników
– notes
– klepsydra
– instrukcja.

W naszym sklepie internetowym oferujemy produkty polskiego producenta Alexander z Gdańska, które mogą być przydatne w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma już od dziesięcioleci wytwarza pomysłowe zabawki oraz artykuły dydaktyczne. W czasach nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle istotne jest cykliczne produkowanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla rodziców i dzieci. Asortyment tego typu doskonale wpisuje się w idee promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, dlatego oferujemy go w naszym sklepie internetowym. Do popularnych i szczególnie polecanych artykułów należą między innymi: Opowiem Ci mamo, Puzzle magnetyczne, Opowieści dziwnej treści, Pory roku oraz Pamięć słowa. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, motoryka mała i duża, kategoryzacje, percepcja wzrokowa oraz afazja.

Misją naszego sklepu jest dostarczanie kompleksowych pomocy edukacyjnych niezbędnych w prowadzeniu terapii Metodą Krakowską®. Dlatego liczne artykuły posegregowaliśmy w odpowiednich kategoriach, tak by ułatwić wyszukanie asortymentu, który jest potrzebny do prowadzenia terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z odszukaniem odpowiednich artykułów, gorąco zachęcamy do kontaktu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

UKŁADANIE ZDAŃ - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

UKŁADANIE ZDAŃ - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK