Nazwa produktu:

PUMA PIMI I ZAKUPY ( CZ.7-SYLABY ZE SPÓŁGŁOSKAMI J i N)

Cena:

14,99 

Na stanie

AI158

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Puma Pimi i Zakupy ( Cz. 7 – Sylaby Ze Spółgłoskami J i N )

to siódma część z serii edukacyjnych książeczek dla dzieci, w której zastosowano autorską metodę nauki czytania prof. Jagody Cieszyńskiej (Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania).

Treść opowiadań o zabawnych przygodach małej pumy Pimi została dostosowana do kolejnych etapów nauki czytania. Następujące po sobie części serii są oparte wyłącznie na sylabach, które dziecko już zna. Dzięki temu młody czytelnik ma możliwość samodzielnej lektury, co sprawi mu wiele radości i pozytywnie wpłynie na motywację do dalszej nauki czytania.

Książeczka Puma Pimi i zakupy zawiera sylaby ze spółgłoskami J i N.

Seria jest zintegrowana z programem MOJE SYLABKI.

Liczba stron: 28
Format: 20 x 20 cm

Prezentowany produkt „PUMA PIMI I ZAKUPY ( CZ.7-SYLABY ZE SPÓŁGŁOSKAMI J i N)” zaprojektowany został przez uznane znane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w rozmaitych pomocach edukacyjnych. W naszym sklepie internetowym prezentujemy niemal 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu: afazja, udar mózgu czy choroba Alexandra. Polskie wydawnictwo WIR oferuje również profesjonalną literaturę tworzoną dla nauczycieli oraz rodziców. Produkty z katalogu w/w firmy umieściliśmy w naszym sklepie online w rozmaitych kategoriach, takich jak: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka – czasowniki, grafomotoryka, poprawna wymowa, percepcja wzrokowa oraz pomoce logopedyczne. Profesjonalni terapeuci z wydawnictwa WIR cyklicznie organizują również rozmaite szkolenia i webinary dedykowane zagadnieniom z obszaru nieprawidłowości rozwoju. Pomoce dydaktyczne tej marki dobrze sprawdzają się w różnych obszarach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych produktów wydawnictwa należą między innymi: Wczesne wspomaganie rozwoju, Moje pierwsze słowa, Zwierz się zwierza, Autyzm ćwiczenia stolikowe oraz Lektury jak malowane.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!