Nazwa produktu:

PUMA PIMI I MAPY (CZ.1 SYLABY ZE SPÓŁGŁOSKAMI P i M)

Cena:

14,99 

Brak w magazynie

AI121

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Puma Pimi i Mapy ( Cz.1 Sylaby Ze Spółgłoskami P i M )

to pierwsza część z serii edukacyjnych książeczek dla dzieci, w której zastosowano autorską metodę nauki czytania prof. Jagody Cieszyńskiej (Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania).

Treść opowiadań o zabawnych przygodach małej pumy Pimi została dostosowana do kolejnych etapów nauki czytania. Następujące po sobie części serii są oparte wyłącznie na sylabach, które dziecko już zna. Dzięki temu młody czytelnik ma możliwość samodzielnej lektury, co sprawi mu wiele radości i pozytywnie wpłynie na motywację do dalszej nauki czytania.

Książeczka Puma Pimi i mapy zawiera sylaby ze spółgłoskami P i M.

Prezentowany produkt PUMA PIMI I MAPY (CZ.1 SYLABY ZE SPÓŁGŁOSKAMI P i M) zaprojektowany został przez znane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w rozmaitych materiałach logopedycznych. W naszym sklepie internetowym oferujemy prawie 200 produktów przeznaczonych zarówno dla terapeutów dziecięcych jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami typu: demencja, zespoły otępienne czy mniej znany zespół Cockayne’a. Marka WIR zapewnia także profesjonalną literaturę stworzoną dla nauczycieli i psychologów. Liczne pomoce z katalogu w/w wydawnictwa znajdą Państwo w naszym sklepie w rozmaitych działach, takich jak: książki o rozwoju dziecka, programowanie języka, grafomotoryka, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, pomoce edukacyjne – szkoła, a także emocje i relacje społeczne. Specjaliści z wydawnictwa WIR od wielu lat organizują również tematyczne szkolenia i warsztaty dedykowane tematom z zakresu nieprawidłowości rozwojowych. Artykuły edukacyjne WIR wspaniale sprawdzają się na wielu etapach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych produktów tej marki należą m.in.: Czytanie ze zrozumieniem, Gimnastyka umysłowa, Dysleksja – ćwiczenia językowe, 20-minutówki logopedyczne oraz Moje pierwsze zdania.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PUMA PIMI I MAPY (CZ.1 SYLABY ZE SPÓŁGŁOSKAMI P i M)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK