Nazwa produktu:

ĆWICZ SPOSTRZEGAWCZOŚĆ-ZESZYT 3

Cena:

18,00 

Na stanie

HA055

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwicz Spostrzegawczość – Zeszyt 3

to zbiór ćwiczeń skierowanych do dzieci w wieku szkolnym i wczesnoszkolnym, które mają problemy z koncentracją. Rozwiązując zadania, uczniowie dodatkowo ćwiczą i rozwijają pamięć, percepcję wzrokową, koordynację wzrokowo-ruchową, orientację wzrokowo-przestrzenną i małą motorykę .W książkach umieszczono kolorowe ilustracje, które z pewnością zainteresują dzieci i zachęcą je do ćwiczeń. Na końcu publikacji zamieszczono rozwiązania, dzięki którym uczeń może samodzielnie sprawdzić poprawność swojej odpowiedzi.Książki służą pomocą nauczycielom i terapeutom, mogą z niej korzystać również rodzice.

Produkt Ćwicz spostrzegawczość dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie zgromadziliśmy mnóstwo najróżniejszych pomocy logopedycznych wydawnictwa Harmonia. Produkty te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka z powodzeniem funkcjonuje na rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to też znane wydawnictwo naukowe publikujące liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Barbara Sher czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Renata Naprawa, Ewa Jakacka, Bogumiła Toczyńska i Marta Wiśniewska. Jeśli szukasz przydatnych informacji z obszaru aktualnych trendów w psychoterapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, poprawna wymowa, wydawnictwo Harmonia, percepcja słuchowa oraz ćwiczenia pamięci.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe zestawy wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w odnalezieniu niezbędnych materiałów zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

ĆWICZ SPOSTRZEGAWCZOŚĆ-ZESZYT 3 - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

ĆWICZ SPOSTRZEGAWCZOŚĆ-ZESZYT 3 - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK