Nazwa produktu:

Puma Pimi I Budowa (Cz.4 – Sylaby Ze Spółgłoskami T I D)

Cena:

14,99 

Brak w magazynie

AI124

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Puma Pimi i Budowa ( Cz. 4 – Sylaby Ze Spółgłoskami T i D )

to czwarta część z serii edukacyjnych książeczek dla dzieci, w której zastosowano autorską metodę nauki czytania prof. Jagody Cieszyńskiej (Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania).

Treść opowiadań o zabawnych przygodach małej pumy Pimi została dostosowana do kolejnych etapów nauki czytania. Następujące po sobie części serii są oparte wyłącznie na sylabach, które dziecko już zna. Dzięki temu młody czytelnik ma możliwość samodzielnej lektury, co sprawi mu wiele radości i pozytywnie wpłynie na motywację do dalszej nauki czytania.

Książeczka Puma Pimi i budowa

Prezentowany produkt PUMA PIMI I BUDOWA (CZ.4 – SYLABY ZE SPÓŁGŁOSKAMI T i D) dostarczany jest przez uznane popularne krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych materiałach terapeutycznych. W naszym sklepie online prezentujemy mniej więcej 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu, np.: afazja, zespół downa czy choroba Parkinsona. Firma WIR dostarcza również przydatną literaturę stworzoną dla nauczycieli oraz terapeutów. Produkty z oferty w/w marki można znaleźć w naszym sklepie w różnych działach, takich jak: historyjki obrazkowe, nauka czytania, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa, a także emocje i relacje społeczne. Profesjonalni terapeuci z wydawnictwa WIR od lat organizują także tematyczne webinary poświęcone tematom z zakresu zaburzeń rozwoju. Akcesoria edukacyjne tej marki wyśmienicie sprawdzają się na wielu obszarach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych zestawów wydawnictwa należą m.in.: Kocham szkołę!, Mój język polski, Dyskleksja, Autyzm ćwiczenia stolikowe oraz Mój kalendarz.

Puma Pimi I Budowa (Cz.4 – Sylaby Ze Spółgłoskami T I D) - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK