Nazwa produktu:

Obrazkowe Ćwiczenia Logopedyczne Dla Przedszkolaków Sz, Ż, Cz, Dż

Cena:

19,50 

Na stanie

HA286

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Obrazkowe Ćwiczenia Logopedyczne Dla Przedszkolaków.  SZ, Ż, CZ, DŻ

Książka ta powstała z myślą o najmłodszych dzieciach objętych terapią logopedyczną. Ponieważ przedszkolaki nie potrafią jeszcze czytać, ćwiczenia opierają się na ilustracjach. Każdy obrazek to nowe słowo, każde słowo to kolejna realizacja ćwiczonej głoski. Ćwiczenia podzielone są na grupy: najpierw maluch wykonuje ćwiczenia wstępne – nazywania – potem przechodzi do zadań wymagających twórczego myślenia, kojarzenia, analizy słuchowej, spostrzegawczości i sprawności manualnej. Ćwiczenia logopedyczne zgromadzone w tej publikacji są więc w naturalny sposób połączone z twórczą zabawą i nauką. Wśród ćwiczeń znajdują się domina, kolorowanki, wykreślanki, labirynty i wiele innych łamigłówek. Ogółem książka prezentuje zbiór ponad 200 wyrazów opracowanych w 63 zadaniach.

Produkt Obrazkowe ćwiczenia logopedyczne dla przedszkolaków dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie internetowym Juniora.pl udostępniamy wiele pomocy terapeutycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma Harmonia z powodzeniem funkcjonuje na rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to też wydawnictwo naukowe dostarczające liczne monografie dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Jason Fogler czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Ewa Pisula, Romana Sprawka, Bogumiła Toczyńska oraz Sławomir Wrzesiński. Jeżeli szukasz specjalistycznych informacji z obszaru aktualnych trendów w terapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, poprawna wymowa, emocje i relacje społeczne, percepcja słuchowa oraz dysleksja.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce edukacyjne stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w znalezieniu niezbędnych materiałów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Obrazkowe Ćwiczenia Logopedyczne Dla Przedszkolaków Sz, Ż, Cz, Dż - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK